Блоги

Давайте разом вплинемо на очищення нашої прокуратури — Капралов закликає підтримати його в боротьбі з беззаконням

3.9K

SOS! SOS! SOS!!! Миколаїв! Друзі! Треба Ваша допомога. Прийдіть підтримати тих хто бореться з беззаконням в Україні. Корупція боїться нашого єднання, боїться прозорості в прийняті рішень. То ж не дайте слідчім прокуратури Миколаївської області приховати злочини, які вони не розслідуючи, стали самі злочинцями.
26 вересня в 13.00. Апеляційний суд Миколаївської області розгляне скаргу на Ухвалу Центрального районного суду міста Миколаєва від 17.08.2016 року, якою ТОВ «Орель» було відмовлено в задоволені скарги на постанову слідчого прокуратури Миколаївської області Алексіна О.В. від 27.07.2016 року про закриття кримінального провадження № 42013160300000017. Кримінальне провадження № 42013160300000017 не розслідується з 2013 року і закривається вже четвертий раз. А не розслідують слідчі прокуратури Миколаївської області, як слідчі СВ Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області разом з процесуальним прокурором навмисно затягують четвертий рік слідство, недбало ведуть розслідування, та своїми діями допомогли злочинцям, які викрали майно ТОВ «Орель» в особисто великих розмірах під час рейдерських захоплень часів Януковича в 2013 році. Прокуратурою Миколаївської області не розглянуто недбале складання протоколів огляду місця злочину, недбале складання протоколів допиту свідків, відмова опитування свідків потерпілої сторони, ігнорування всіх клопотань які надходили до СВ Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області від ТОВ «Орель», та факти зникнення зі справи документів. Навіть після того, як потерпіла сторона знайшла своє майно і вказала адресу де воно знаходиться, слідчі відмовились виїхати перевірити цю інформацію, хоча повинні були відреагувати і арештувати все знайдене нами майно ТОВ «Орель». В справі є особа яка визнала себе в скоєні злочину, є свідки злочину, а за три роки слідчі так і не вручили підозру особі, яка скоїла злочин.
Така практика роботи слідчих в Україні не поодинока. Це стиль і візитівка багатьох слідчих, які за хабарі не розслідують злочини своїх колег. Дуже часто в них всі фальсифікації виходять гладенько і потерпілі складають руки, тим самим граючи на користь корупції влади. Та так жити далі не можна. Поки хоча б один злочинець, хабарник чи перевертень будуть працювати в прокуратурі, поліції чи суді нам всім не дадуть жити по людські. Прийдіть 26 вересня в 13.00 на розгляд справи, почуйте про порушення слідчих прокуратури Миколаївської області і давайте разом вплинемо на очищення нашої прокуратури. Тільки разом ми сила, тільки разом ми подолаємо корупцію в Україні! Слава Україні! Слава Націїї!!!

Валерий Капралов

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска