Новости 13 октября 2016

Экс-глава Первомайской РГА Демченко и его сообщник украли 1,5 тысячи га земли — ГПУ

Бывшему главе Первомайской РГА Николаевской области и директору предприятия «Партнер-Агро» сообщили о подозрении в завладении 1553,97 га земли, которая находилась в собственности Корнацкой К.П.

Действия бывших должностных лиц квалифицированы по ч. 5 ст. 191 (завладение чужим имуществом путем злоупотребления служебным положением) УК Украины.

Поскольку местопребывание этих чиновников неизвестно их объявили в розыск, а суд 11 октября предоставил разрешение на их задержание.

Досудебное расследование продолжается.

4 Комментариев

 1. Свидетель

  Октябрь 13, 2016 at 7:08 пп

  Очень долго и медленно… Уже бы отсидели 4 года.

 2. ого

  Октябрь 14, 2016 at 7:17 дп

  Это ж сколько та бабка корнацкая имеет га?

 3. ШПУ

  Октябрь 15, 2016 at 9:13 дп

  Еге ж.
  Таки тепер зрозуміло буде всім, що А.К. і йшов у депутати Зверхньої Ради.
  Щоби і зі своїми опонентами та ворогами легше було справлятись та самому вже під покрівлею Верховнорадного беззаконня подовжувати свої прогресування та пресування в агрікольних справах.
  Яка мама, який тато землевласники ? В це хтось вірить ?
  То все були формальні підстави.
  Нехай тато з мамою показали би свої декларації: звідки у них раптом виявилось кілька мільйонів доларів, щоб землю у селян викупляти за долари американські.
  Фактичний власник — це є сам, чи дійсний, чи припустимий, громадянин з подвійним громадянством, який двічі а може й більше перескакував українське законодавство.
  Перший раз — на власні гроші під імена родичів скупив землю у вигляді сертифікатів, що було фактично скупкою землі ( а це було і є заборонено).
  Другий раз — під виглядом довгострокових договорів оренди землі довикупив землю у селян, сплативши «орендну плату» авансом за 30 — 40 років наперед.
  Але, але, але.
  Завдяки таки пану А.К. нормально мислячим місцевим землесільгоспвиробникам легітимним стало зрозуміло, що хазяйнувати навіть легітимно на землі успішно і прибутково таки можливо.
  А от чи пакращилось життя колишніх первинних власників землі, яка їм щедрою рукою злодійкуватих державних діячів була роздана, «щоби кожен селянин міг самостійно хазяйнувати на своїй землі», то питання у порожнину.
  Первинні багато хто вже вимерли, а нащадки землю допродали та й жебрачать хто де.
  А то й злодійствують по дорослому.

 4. Вова

  Ноябрь 16, 2016 at 11:25 пп

  Недавно Борю на колхозе видели

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярное

Самое комментируемое

To Top