Новости 28 октября 2016

Секретарь Первомайского городского совета от партии Президента Саблина подала в отставку

В четверг, 27 октября, в ходе заседания очередной сессии Первомайского городского совета секретарь Наталья Саблина подала в отставку. Соответствующее заявление с причинами своего ухода Саблина опубликовала в соцсети Facebook.

По ее словам, такое решение вызвано невозможностью отстоять свою позицию и позицию города Первомайск в тех условиях, которые сложились в горсовете. Она пишет, что ежедневно встречает в исполкоме людей, которые думают лишь о собственном обогащении, а не про жителей Первомайска.

«Торговать собственной совестью на выгоду депутатам-взяточникам желания не имела, и не буду иметь. Участия в этих сомнительных вещах не принимала, и не буду принимать. Чтобы избежать внутреннего излома, я написала заявление об отставке. Принимать ее или не – решать Вам депутатам», — написала Саблина.

Кроме того, она уточнила, что не покинет работу на свое округе и обещает помогать жителям Первомайска, которые ее поддерживали.

Напомним, мэр Первомайска Людмила Дромашко в комментарии интернет-изданию «Первомайск-ИНФО» заявляла, что не намерена уходить в отставку, так как пока не видит себе замены.

8 Комментариев

 1. ЗЇД

  Октябрь 29, 2016 at 12:04 пп

  За змістом її заяви виходить, що вона не сприймає обстановку, коли на її посадовських очах чиновники виконкому міськради та депутати намагаються збагатитися за рахунок громади міста.
  Але не вказує конкретно по певних особах, що ж то за такі особи з «чесними руками, ногами та очами», і де, і як вони багатіють.
  Це одне.
  А друге це те, що ось люди з селища колишнього цукрового заводу стали з’ясовувати, хто ж то так жваво господарює не селищі, розбираючи на цеглу та інші будівельні залишки колишні виробничні зданія заводу, його центральної офісної контори, контори бурякопункту, гуртожитку, спортивного комплексу та інших зданій.
  Виходить що першим хазяїном, який начебто викупив ці будівлі на невідомих горомаді умовах, є якийсь депутат Тімур Глушко. Чи сам чи з якоюсь компанією, може.
  А потім це все він перепродав та перепродує на руйнування та розбірку різним іншим дрібним руйначам які розвалили та ще розвалюють ті зданія і вибирають все що можна перепродати:
  б/в цеглу, бетонні блоки, вікна, двері, балки, плити, металобрухт та інше.
  Коло спортивного комплексу ще й землі прихапили з гектар разом з насадженнями акацій 50 річних та інших дерев, які вже чи почали чи запланували вирізати мабуть також на продаж як паливний матеріал.
  Після от тіх всіх руйнвань зданій на розборку на території селища залишаються купи битої цегли та іншого будівельного сміття.
  І вже це тривае кілька років.
  І якщо зруйновані на виробничній території зданія мешканцям селища начебто й не заважають, бо все знаходиться за забором заводським, то інші руїни — перешкоджають нормальному проживанню людей та пересуванню на своєї території.
  Та й для для дітвори це все є небезпечними місцями перебування.
  Так от що цікаво: за повідомленнями, які вдалось цукровикам взнати, того Тімура міського депутатського рангу на сахзавод налаштувала саме ця, вже розчарована у справедливості та чесності чиновниця, хоча до територіального виборчого мікрорайону той Тімур ніякого відношення не мав і не має.
  І от що людей заводських інтересує: хто прибере з території селища от ті залишки руїн та сміття, в яких не тільки бродячі собаки та коти вже розплодюються, а скоро ведмеді у руїнах заведуться.

  • 8

   Октябрь 29, 2016 at 2:54 пп

   Я вже не буду казати, як добре було в радянськi часи, коли Брежнев все в неньку +давав, хто жив в тi роки знають про що мова, все будувалось той цукровий теж, та Фрегат, живи та радiй,але де прибувало там вiдбувало, я про Росiю тих часiв, там такi злиднi були, оце закiнчилося в 91 роцi, та пошло поехало, ненька стала сама себе зьiдати, а Росея пiсля Борькi почала розцвiтати, та пiшла завiсть та злоба у когось, тим паче пiсля май дану зовсiм поперло дах та пiшли злиднi у нас, а хто винен?

   • Шейла

    Октябрь 29, 2016 at 3:43 пп

    Точно так.

 2. Шейла

  Октябрь 29, 2016 at 3:48 пп

  А тот шустренький,маленький депутат,похозяйничав на сахзаводе уже и домик отгрохал с колоннами и джипик прикупил…У него все в шоколаде…Честный япона мать.

  • Валері

   Октябрь 29, 2016 at 4:03 пп

   Ага, а еще на сахзаводе возле мазутохранилища какие-то кавказские или цыганские особы вынимают остатки мазута из хранилища и варят солярку или бензин из него.
   А потом наверное через автозаправки размешивают с их горючим и зарабатывают бабки не хилые.
   А туда их пустить на территорию завода мог только сам тот «маленький депутатик».
   Харошие у него заботы о народе.
   Это ж тоже про него недавно писало Первомайское инфо, что он отмазывал грузинское ночное кафе «АДМИРАЛ» на Короточенка.
   Истинно многоплановый народный представитель своих интересов.
   Надо в областные рекомендовать.
   В области тоже надо порядок налаживать.
   А то и у Верхнюю Раду.

   • маша

    Октябрь 29, 2016 at 10:04 пп

    я думаю что ето просто рекламная компания что бы все видели какая типа она хорошая а на самом деле она заодно с дромашко иначе бы не рвалась в депутаты все они одинаковы

    • маша

     Октябрь 29, 2016 at 10:06 пп

     ненавижу таких крысс вот увидите она останеться и никуда не уйдет

     • Шейла

      Ноябрь 1, 2016 at 11:19 дп

      А у власти все крысы,там других особей нет,что депутаты,что чиновники разных рангов и мастей!!!Не крыс там не держат…..

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top