Новости

Першотравенська міськрада незаконно віддала землі вартістю понад 21 млн під ринок

1.3K

Земельна ділянка площею у 2 га була надана в оренду поза конкурсом, і тепер рішення оскаржується у суді.

Прокуратурою заявлено позов в інтересах територіальної громади Першотравенська, що на Миколаївщині, щодо повернення земельної ділянки вартістю понад 21 млн грн. Про це Depo.Миколаїв повідомили в обласній прокуратурі.

Встановлено, що у вересні цього року Першотравенська міська рада уклала з підприємцем договір оренди земельної ділянки площею 2 га та вартістю понад 21 млн грн для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, розташованої у місті Першотравенськ.

Проте при укладенні договору порушено вимоги земельного законодавства щодо передачі юридичним особам земельних ділянок в оренду лише за результатами земельних торгів.

У зв’язку з цим прокуратура направила позов до господарського суду Миколаївської області у якому просить визнати недійсним зазначений договір оренди земельної ділянки та повернення її територіальній громаді. Судовий розгляд позову триває.

6 Комментариев

 1. дрон

  Ноябрь 6, 2016 at 1:55 пп

  журналист написавший статью полностью безграмотный, в Николаевской области нет города Першотравневськ, а есть город Первомайск, и это его официальное название.

 2. Копрерктор

  Ноябрь 6, 2016 at 4:37 пп

  Не «полностью бєзграмотний», а націомовношизована писяка — той чи тая журбаналіст.
  Але таке вже траплялось і не тільки у нас, а й інших місцевостях.

 3. Алекс

  Ноябрь 6, 2016 at 6:33 пп

  Это просто такие голимые типа патриоты хотят показать какие они озабоченные украинизацией, а в слове хер делают 4 ошибки!Хватит уже скакать и выпендриваться чепушилы голимые,лучше идите в АТО,там пацанам чмыри пригодятся!А насчет земли,так и не указали кому и где выделили?

 4. Шейла

  Ноябрь 6, 2016 at 11:05 пп

  Это что прикол? Першотравенск…Где это?

 5. ДеМеБевко

  Ноябрь 6, 2016 at 11:15 пп

  Є такі патрійоти і у їхньму Першотравенську, і у нашому Первомайську, які на збіговиськах голосніше всіх галасують про патріотизм, верещать до речі й не до речі набридле всім вже «Слава….героям, нації, «Смерть ворогам…, «Україна попід усе…., а як тільки оголосили наші РВК черговий призов до ЗСУ чи НГ, ПВ, ВВ, так всі патрійоти своїх нащадків сховали у родичів подалі від місця призову.
  От вам і патрійоти.

 6. Чука

  Ноябрь 7, 2016 at 11:08 дп

  Дромашкин сайт решил стать патриотичным СМИ?) Не получится!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска