Блоги

Реванш «регіоналів». «Опоблок» продовжує захоплення Миколаївщини

2.7K

Сьогоднішнім «опоблоківцям» вдалося витурити з крісла секретаря міськради людину від БПП, а потім прибрати з політичного рингу і конкурента від «Батьківщини». 

Про це пишет сайт ДЕПО.Миколаїв.

Першотравенськ, що на Миколаївщині, протягом декількох виборів перетворювався на поле політичних баталій. Місто і досі підтримує «регіоналівську» славу. Перефарбовані екс-«регіонали» за рік знов зуміли дорватися до керівних постів у міськраді.

Черговий спектакль відіграли у Першотравенській міськраді під час обрання секретаря міськради. На цій посаді працювала Наталя Сабліна, обрана від БПП. Вона заявила, що депутати відпрацьовують свої «шкурні» інтереси, тому іде у відставку, адже не хоче торгувати совістю. При цьому свою людину БПП і не відстоювали.

Таким чином вакантна посада відкрила нові «ставки». Напередодні сесії у кулуарах йшли домовленості про кандидатуру «батьківщинівця» Василя Барського. Його просував Михайло Соколов — «права рука» Юлії Тимошенко, — який намагався підготувати собі ґрунт для майбутніх виборів. Проте позиції екс-«регіоналів» виявилися сильнішими.

Як стало відомо Depo.Миколаїв з власних джерел у Першотравенській міськраді, вчора вночі, 23 листопада, почалася чергова серія торгів за крісло секретаря міськради. Барського зуміли «посунути». Нинішній «опоблоківець» Василь Мосякін, якому підконтрольний ринок на вул. Гагаріна, організував близько 70 підприємців. Вони виступали проти бізнесу Барського. Нібито його таксі заважають своєю парковкою на ринку. «Батьківщинівець» побоюючись тиску на бізнес, заявив, що не бере участь у «договорняках» і відмовився висувати свою кандидатуру на посаду секретаря міськради.

На посаду одразу «налетіли» інший кандидати. Зокрема хотів посісти «секретарське» крісло Володимир Вовк під БПП. Проте шансів йому не дали, оскільки свої плани мав вже Мосякін.

На засідання сесії не прийшли сам Барський, підіграли йому БПП, «Свобода» та «Батьківщина», які також «прогуляли». Для екс-регіоналівських «Нашого краю», «Опоблоку», «Відродження» та «Нашої держави» відкрився вільний майданчик, щоб поставити на посаду свою людину.

Мер Людмила Дромашко, обрана на посаду від «Нашого краю», гарно викрутилася. За законом право першою висунути кандидатуру секретаря міськради належить міському голові. Ним вона і скористалася. Вочевидь, знаючи про відмову від посади Барського, вона йому демонстративно зателефонувала, але він не відповів. «Я свою місію виконала, ви були свідками», — сказала мер.

Зв’язатися з Барським все ж вдалося. Він повідомив, що відмовляється від посади. І нібито депутати починають обговорювати інші питання, але знов повертаються до «секретаріади». Депутати «несподівано» пропонують кандидатуру «опоблоківця» Сергія Бондарчука, фактично «правої руки» Мосякіна.

Не завадила депутатам і юридична колізія. Відповідно до закону, якщо кандидатура мера не знайшла підтримки, право виносити іншу переходить до депутатів. Проте у законі не визначено, як вичнити у разі відмови кандидата. Тому фактично депутатам потрібно було проголосувати спочатку проти Барського, а потім виносити свого претендента.

Зволікати не стали. Один за одним депутати відмовили Барському у посаді та швиденько проголосували за Бондарчука. З 21 присутніх 19 голосів дали «за», двоє вирішили утриматися.

Таким чином, на політичній арені Першотравенська керівні посади знов захопили екс-«регіонали». Мер та її перший заступник Олександр Кукуруза – колишні прихильники партії Януковича, які пройшли на нових виборах від «Нашого краю». Ще три заступники міського голови – Світлана Свідерко, Ольга Колесніченко, Наталія Товста – також були у «регіоналівській» команді та пропрацювали за часів попереднього мерства Дромашко. Вдало «посунувши» з посади БПП, «регіонали», дорвалися і до ключового крісла секретаря міськради.

6 Комментариев

 1. первомаец

  Ноябрь 26, 2016 at 3:55 пп

  Когда Украину возьмут в Европу? Хотя в ассоциации за которую так нам втирают нет ни слова ни о членстве ни о безвизе!Только рассказывают сказки про злочинну панду и «нэбесну сотню» которую якобы януковощ расстрелял.А под шумок пилят и выыозят в офшоры все что можна!Народу только флаг, гимн и гиднисть. И пусть скачут как обезьяны оборваные. Нынишние помаранчевие демократоры разворовали страну за три года в сто раз больше чем те же рыги.

 2. горожанин

  Ноябрь 27, 2016 at 10:38 дп

  ура! побед! скоро все снова везде под рыгами будет. а майдауны пойдут в ато на мясо.на большее у них мозгов нет

  • Шейла

   Декабрь 10, 2016 at 6:38 пп

   Хорош радоваться,страну развалили эти майдауны и в Россию и Гейропу на заработки рванули,а нам здесь жить……

  • патриот

   Март 2, 2017 at 11:26 пп

   ты в ато не пойдеш — кишка тонка! Лучше в кресле у компа зубоскалить.

 3. corburterilio

  Апрель 26, 2017 at 3:58 пп

  It is in reality a nice and helpful piece of info. I am satisfied that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

 4. corburterilio

  Апрель 26, 2017 at 4:55 пп

  great post.Ne’er knew this, appreciate it for letting me know.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска