Новости

У крісло секретаря Першотравенської міськради посадили депутата від «Опоблоку»

2.8K

24 листопада, Першотравенська міськрада, що на Миколаївщині, спробувала розглянути питання про обрання секретаря міськради. Проте головний кандидат прогуляв сесію, а на посаду вдалося «просунути» депутата-«опоблоківця».

Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Мер Людмила Дромашко нагадала, що згідно із законом, право першого подання кандидатури секретаря міськради, зберігається за нею. Вона винесла кандидатуру «батьківщинівця» Василя Барського.

Варто додати, що потенційного кандидата на посаду не було у сесійній залі. Дромашко зателефонувала йому, але відповіді не отримала: «Я свою місію виконала, ви були свідками», — сказала мер.

Вже з іншого телефону з Барським вдалося зв’язатися. Він заявив, що відмовляється бути секретарем міськради. Тим не менше, депутати знов підняли питання про обрання секретаря та запропонували кандидатуру «опоблоківця» Сергія Бондарчука. Проте юрист пояснила, що згідно із законом, якщо кандидатура мера не знайшла підтримки, право виносити іншу переходить до депутатів. Але у випадку з Барським виникла колізія, адже у законі, за словами юриста, не йдеться про відмову від посади. Щоб винести свою кандидатуру, фактично депутатам потрібно проголосувати проти Барського.

Депутати наполягали, щоб Дромашко винесла іншу кандидатуру, або відмовилася від свого права на це. Мер повідомила, що інших кандидатів немає.

Таким чином, шляхом таємного голосування Барському відмовили. Депутати одразу висунули свою кандидатуру  — «опоблоківця» Бондарчука. «За» проголосувала більшість — 19 депутатів з 21 присутніх. Утрималися двоє.

Довідка: Сергій Бондарчук за освітою є юристом. З 2007  по 2010 рік проводив приватну юридичну практику. 2012-2014 рр. — був юристом на ФОП «Величко О.О.», з 2014 по 2015 рік — директор ТОВ «АВ-НАФТА». Фактично є «правою рукою» депутата від «Опоблоку» Василя Мосякіна.

1 Комментарий

 1. Зас Економист

  Ноябрь 27, 2016 at 12:29 пп

  Шо то біографія якась коротко — загадкова.
  Освіта — юрист (що за ВИШ — поза кадром). Не виключено філія юридичного відділення Мигійського фермерсько-господарського коледжу.
  3 роки приватної юрпрактики.Не зрозуміло якої.
  2 роки — 2011, 2012 (до того як «був юристом на ФОП» (чи у ФОПа) 2012 — 2014 р.р.) невідомо взагалі чим займався.
  З 2014 по 2015 рік — директор ТОВ «АВ-НАФТА», то чи юрист, чи перепрофілювався у нафто -трейдери.
  І нарешті «фактично є «правою рукою» депутата від «Опоблоку» Василя Мосякіна.
  З чого такі інфоданні? І чого саме «правою»? Чого не лівою ? І хто ж тоді «ліва» рука В.Мосякіна? Бо ж, як правило, і по природі, якщо є права, то й має бути ліва рука.
  Може ліва — той же Тимур Галушко, що аж у мери зібрався просовуватись.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска