Главные новости

Депутат Першотравенська Михайлюк заплатить штраф за приховання конфлікту інтересу у земельному питанні

2.3K

Першотравенський міський суд визнав одного з депутатів місцевої міської ради винним у скоєнні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересу) та накладено стягнення у вигляді штрафу 1700 грн.

Про це Depo.Миколаїв повідомили у прокуратурі.

Судом встановлено, що депутат Першотравенської міської ради, у порушення вимог статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив сесію ради про реальний конфлікт інтересів під час розгляду питання про відведення земельних ділянок на умовах власності для особистих потреб.

У прокуратурі нагадали, що відповідно до ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад зобов’язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на сесії міської ради 30 червня сталася дуже цікавий факт. Депутат міської ради Володимир Михайлюк заявив про вихід з депутатської фракції Політичної партії «НАШ КРАЙ», що було великою несподіванкою як для його колег по фракції, так і для депутатів представляють інші фракції. Згодом Михайлюк діяв в унісон з представниками «Батьківщини». Відомо, що на таке рішення Михайлюка вплинув «батьківщіновец» Тимур Глушко, який мітить на місце голови земельної комісії. Крім того, Тимур Глушко повністю підконтрольний оскандалився депутату обласної ради, який був помічений у скандальній справі «Тутунхамона» -Романчука — Михайлу Соколову, якого на минулій сесії обласної ради «вигнали» з посади першого заступника глави облради.

Читайте также:

На сегодняшний день сделано очень много- депутат Михайлюк о своей работе главой ОСМД

В Первомайске новосозданные ОСМД столкнулись с проблемой изношенности и запущенности домов

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска