Новости

На Первомайском заводе «Фрегат» рабочие пытались похитить 670 килограмм металла

949

На Фрегате служба охраны пресекла попытку хищения сотрудниками предприятия железных отходов производства.

Так, начальник службы охраны акционерного предприятий сообщил правоохранителям о том, что около 20:20 час. 21 ноября, находясь на смене, двое его 52-х летних подчиненных пытались похитить почти 670 кг железных отходов производства, но злоумышленники свои преступные намерения до конца не довели, поскольку их противоправные действия были им раскрыты.

По данному факту правоохранителями возбуждено уголовное производство по признакам ч.3 ст.15 УК Украины, проводится досудебное расследование, по результатам которого в отношении правонарушителей будет принято законное решение.

1 Комментарий

 1. Диметр Ордон

  Ноябрь 27, 2016 at 12:07 пп

  Але:

  670 кг.викраденого «рабочімі» «желєза» на вказаному виробничому підприємстві, працюючому за масштабами та обсягами колишньої колгоспної майстерні, — це ніщо у порівнянні з викраденими у робітничого люду Первомайська лише по заводу Фрегат майже 5000 робочих місць і відповідних їм заробітних плат (5000 роб.місць х 3200 мін.зарплат х 12 міс.) 192 000 000 грн. лише за один рік та з них вкрадено подоходного податку 28 000 000 на рік та мільйони гривен інших відрахувань.
  Та це ніщо у порівнянні з викраденими чи розікраденими взагалі підприємствами міста та бюджетними відрахуваннями, які надходили колись від них.
  І 670 кг.»желєза» це навіть ніщо у порівнянні з розікраденими лише турбопроводами (водо та каналізаційних мереж) міста сотні тон та в порівнянні просто з розкраденими грошовими бюджетними (людськими) грішми на бюджетно фінансовані різні роботи, заходи, наприклад очищення русла річки Синюхи, озеленення міста, благоустрій кладовищ (де озелення саме по собі вже й перешкодою та захащенням кладовищ було та і є (наприклад на цвинтарі на Вознесенському повороті біля Управління газового господарства).
  Ми, точніш вони — влада, та їх підшефні підприємницькі партнери, вже давно перетнули поріг:
  вже давно крадуть у кілька різ більше ніж виробляла і виробляє виробнична сфера.
  Ото перейшли до пограбування вже пограбованих: простого люду, який ще працює, пенсіонерів, інших людей — шляхом встановлення шалених цін, тарифів, обмежень на підвищення зарплат, пенсій, соцвиплат.
  Стан — народу ні вижити, ні вилікуватись.
  Все «як у ЄСі».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска