Главные новости

Первомайський хабарник Шурко написав заяву «за власним бажанням»

4.5K

Минулого тижня з посади директора КП «Першотравенський міськводоканал» пішов скандальний Сергій Шурко, якого засудили за хабарництво.

Про це пишет сайт ДЕПО.Миколаїв.

 — Шурко був членом команди теперішнього мера Людмили Дромашко – єдиної, хто його захищав та називав «добрим менеджером». А цього тижня серед першотравенського політичного бомонду поповзли чутки, нібито на цю посаду той же Михайло Соколов буде намагатися «протягнути» ще одного свого однопартійця Ігоря Хімчака, — пишет сайт посилаючись на свої джерела.

Відзначимо, що питання водопостачання в Первомайську досить проблемним. Ще на початку серпня начальника місцевого водоканалу Сергія Шурка засудили до двох років позбавлення волі. Він лютому попався на хабарі в 20 000 гривень. Зауважимо, що за ч. 1 ст. 368, яку інкримінували чиновнику, крім терміну за гратами, його позбавили права обіймати посади на строк до трьох років.

10 Комментариев

 1. 100 разiв вже кажу

  Ноябрь 26, 2016 at 2:35 пп

  Во время и после май дана даже представить не могу, что так мило было увидеть Виктора Федоровича — казалось бы надо было отвращение, а оно во как — из всех презиков — этот оказался человечным человеком, а Петро и не отзывается — так кто наших хлопцев красивых и молодых отправил убивать таких же красивых………….?

  • Бандера

   Ноябрь 26, 2016 at 7:01 пп

   чмо ригівське ,завали гризло .

   • бандере

    Ноябрь 27, 2016 at 12:52 дп

    чмо майдановское почему не в АТО? там таким как ты 9 граммов в голову добавляют.

 2. Шейла

  Ноябрь 26, 2016 at 3:15 пп

  Какой там человечный?Предал всех и убежал,вместо того,чтобы исполнять свои прямые президентские обязанности и не дать уничтожить УКРАИНУ!А сегодня что?Страна в огне и воры в кубе у власти…

 3. Шейла

  Ноябрь 26, 2016 at 3:18 пп

  Посмотрите на нашу местную власть,как деребанили город,так и деребанят,не смотря на то в какой партии кто состоит.Все партии воровские!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Бандера

   Ноябрь 26, 2016 at 7:02 пп

   місцева влада це все ригівські бандюки,чи вже позабували ? ,а проблема Порошенко в тому що він відраже не пересаджав це кодло,в ідеалі саме краще це перевішати …..або потопити,в нас є де це зробити.

   • Ветнинарний Дохтур

    Ноябрь 26, 2016 at 7:54 пп

    От цей комент самозванця «бандери» і є зайвим підтвердженням, що у Бандери і його банди головними аргументами для не згодних чи не згодних повністю з усім їхнім «порядком» якраз і були: удавка, сокира та кирниці у які вони кидали повішених, зарубаних, пристрелених своїх опонентів.
    Ти ж «бандера» б.зди, б.зди, але не пали своїх же та ваших братців щодо справжніх їхнамірів та методів.
    Хочете влади ? Будь-ласка: на вибори.
    Але як вас сприймають виборці, останні вибори, і верховні і місцеві, вже показали.
    А те, що ригинали далеко не народні обранці у своїй більшості, то ніхто й не оспорює.
    У владі чи при владі протягом всіх років суверенності, незалежності у нас практично й не було осіб, які б дійсно дбали про країну, державу та трудящий люд.
    Людей фактично на протязі усього цього часу обкрадали. Навіть право людей працювати та утримувати хоча б себе та свої сім’ї і то вкрали.
    Ти щось про профспілки, про захист ними прав трудящого люду в останні 25-30 років чув?
    А чи не твої бандерівські лідери на заповідних землях біля р.Стугни такі ж як і в Януковича «Межигірські хатинки» будували, та і інших заповідних елітних місцях на поблизу Києва?
    Та чи не вони та їх колеги з інших «псевдонародних» партій, рухів усі береги Дніпра поприватизовували?
    Твої, твої, ваші, ваші, разом іншими: зовні начебто політичними противниками.
    Так що не давай комусь порад: «завалювати гризло», а краще «пристули хавало», бо сказ він і з піною може на нормальних безвинних людей попасти.
    Або зроби на всякий випадок прививку від нього …….у ветлікарні….конячу дозу.

   • 100 разiв вже кажу

    Ноябрь 27, 2016 at 7:59 дп

    Вам только жаль, что озверевшая толпа не смогла выволочить его на сцену май дана окровавленного на четвереньках как Кадафи, или вы действительно- жалеете неньку, которая до сих пор в огне и ганьбе?

 4. Шейла

  Ноябрь 28, 2016 at 12:50 дп

  Бандера,а чім Порошенко та його команда кращі від Януковича? Порошенко в кубі від Януковича та його команди…А топити та вішати,ми це вже проходили,може краще мозок мати,а не руки в крові?

  • Миша

   Декабрь 1, 2016 at 4:51 пп

   а тем , что не звал иностранные войска , чтобы разогнать Майдан.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска