Главные новости

Первомайський хабарник Шурко написав заяву «за власним бажанням»

3.6K

Минулого тижня з посади директора КП «Першотравенський міськводоканал» пішов скандальний Сергій Шурко, якого засудили за хабарництво.

Про це пишет сайт ДЕПО.Миколаїв.

 — Шурко був членом команди теперішнього мера Людмили Дромашко – єдиної, хто його захищав та називав «добрим менеджером». А цього тижня серед першотравенського політичного бомонду поповзли чутки, нібито на цю посаду той же Михайло Соколов буде намагатися «протягнути» ще одного свого однопартійця Ігоря Хімчака, — пишет сайт посилаючись на свої джерела.

Відзначимо, що питання водопостачання в Первомайську досить проблемним. Ще на початку серпня начальника місцевого водоканалу Сергія Шурка засудили до двох років позбавлення волі. Він лютому попався на хабарі в 20 000 гривень. Зауважимо, що за ч. 1 ст. 368, яку інкримінували чиновнику, крім терміну за гратами, його позбавили права обіймати посади на строк до трьох років.

10 Комментариев

  1. 100 разiв вже кажу

    Ноябрь 26, 2016 at 2:35 пп

    Во время и после май дана даже представить не могу, что так мило было увидеть Виктора Федоровича — казалось бы надо было отвращение, а оно во как — из всех презиков — этот оказался человечным человеком, а Петро и не отзывается — так кто наших хлопцев красивых и молодых отправил убивать таких же красивых………….?

    • Бандера

      Ноябрь 26, 2016 at 7:01 пп

      чмо ригівське ,завали гризло .

      • бандере

        Ноябрь 27, 2016 at 12:52 дп

        чмо майдановское почему не в АТО? там таким как ты 9 граммов в голову добавляют.

  2. Шейла

    Ноябрь 26, 2016 at 3:15 пп

    Какой там человечный?Предал всех и убежал,вместо того,чтобы исполнять свои прямые президентские обязанности и не дать уничтожить УКРАИНУ!А сегодня что?Страна в огне и воры в кубе у власти…

  3. Шейла

    Ноябрь 26, 2016 at 3:18 пп

    Посмотрите на нашу местную власть,как деребанили город,так и деребанят,не смотря на то в какой партии кто состоит.Все партии воровские!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Бандера

      Ноябрь 26, 2016 at 7:02 пп

      місцева влада це все ригівські бандюки,чи вже позабували ? ,а проблема Порошенко в тому що він відраже не пересаджав це кодло,в ідеалі саме краще це перевішати …..або потопити,в нас є де це зробити.

      • Ветнинарний Дохтур

        Ноябрь 26, 2016 at 7:54 пп

        От цей комент самозванця «бандери» і є зайвим підтвердженням, що у Бандери і його банди головними аргументами для не згодних чи не згодних повністю з усім їхнім «порядком» якраз і були: удавка, сокира та кирниці у які вони кидали повішених, зарубаних, пристрелених своїх опонентів.
        Ти ж «бандера» б.зди, б.зди, але не пали своїх же та ваших братців щодо справжніх їхнамірів та методів.
        Хочете влади ? Будь-ласка: на вибори.
        Але як вас сприймають виборці, останні вибори, і верховні і місцеві, вже показали.
        А те, що ригинали далеко не народні обранці у своїй більшості, то ніхто й не оспорює.
        У владі чи при владі протягом всіх років суверенності, незалежності у нас практично й не було осіб, які б дійсно дбали про країну, державу та трудящий люд.
        Людей фактично на протязі усього цього часу обкрадали. Навіть право людей працювати та утримувати хоча б себе та свої сім’ї і то вкрали.
        Ти щось про профспілки, про захист ними прав трудящого люду в останні 25-30 років чув?
        А чи не твої бандерівські лідери на заповідних землях біля р.Стугни такі ж як і в Януковича «Межигірські хатинки» будували, та і інших заповідних елітних місцях на поблизу Києва?
        Та чи не вони та їх колеги з інших «псевдонародних» партій, рухів усі береги Дніпра поприватизовували?
        Твої, твої, ваші, ваші, разом іншими: зовні начебто політичними противниками.
        Так що не давай комусь порад: «завалювати гризло», а краще «пристули хавало», бо сказ він і з піною може на нормальних безвинних людей попасти.
        Або зроби на всякий випадок прививку від нього …….у ветлікарні….конячу дозу.

      • 100 разiв вже кажу

        Ноябрь 27, 2016 at 7:59 дп

        Вам только жаль, что озверевшая толпа не смогла выволочить его на сцену май дана окровавленного на четвереньках как Кадафи, или вы действительно- жалеете неньку, которая до сих пор в огне и ганьбе?

  4. Шейла

    Ноябрь 28, 2016 at 12:50 дп

    Бандера,а чім Порошенко та його команда кращі від Януковича? Порошенко в кубі від Януковича та його команди…А топити та вішати,ми це вже проходили,може краще мозок мати,а не руки в крові?

    • Миша

      Декабрь 1, 2016 at 4:51 пп

      а тем , что не звал иностранные войска , чтобы разогнать Майдан.