Новости

Депутат Миколаївської облради назвав прапор України бандерівським ФОТО, ВІДЕО

3.3K

Депутат Миколаївської облради ради Микола Скорий вважає символіку України бандерівською та не збирається вставати, коли звучить Гімн України. Про він заявив під час засідання постійної депутатської комісії з питань аграрної політики сьогодні, 29 листопада, передає Depo.Миколаїв.

Депутат облради від фракції «Нова держава» Микола Скорий заявив, що не вважає прапор України рідним для себе і назвав його бандерівським. За його словами, він комуніст і має свій прапор: «Ви вибачте, коли я дивлюся на той бандерівський прапор, я його не рву, але мені боляче. Патріоти стояли, трималися за серце, а потім руку до сонця, ви знаєте цей жест ці лозунги. Не чіпайте мене. Ви хочете, щоб у вас був цей прапор, то нехай буде. Німців з цим прапором у Львові зустрічали. Я комуніст, у мене є своя партія, свої прапори», — сказав Микола Скорий.

В свою чергу голова аграрної комісії Юрій Кормишкін не став мовчати. Він зазначив, до депутат Скорий практично не буває на засіданнях комісії та запропонував йому і надалі не з’являтися. Крім того, він попросив голову фракції «Нова держава» Тетяну Демченко заспокоїти депутата, який «ще й досі живе в Радянському Союзі».

fa0k3mtnuay

Юрій Кормишкін

«Скорий не поважає цю країну. У мене питання до правоохоронних органів. Ми говоримо про сепаратистів, а це людина, яка не поважає свою країну, символи тієї країни, в якій живе», — зауважив Кормишкін.

Кормишкін запропонував відійти від конфлікту та продовжити працювати. Депутати, в тому числі Скорий, все ж таки заспокоїлись і почали розглядати питання за порядком денним.

Слід нагадати, що буквально вихідними терорист самопроголошеної «ДНР» Захарченко заявив, що прийде на Миколаївщину «як господар». Голова ОДА Олексій Савченко відповів йому, що «терористів мочитимуть у сортирі». Та виникає питання, чи потрібно йому далеко йти чи довго чекати на Захарченка, коли свої доморощені «претенденти» зовсім поруч. Причому такі, що не тільки не бояться ганебно ставитися до держави, громадянином якої вони є, а й пишаються цим. Питання виникає і до правоохоронних органів, які так і не спромоглися взятися за депутата за публічну наругу над держсимволами при повній залі свідків.

4 Комментариев

 1. Володимир

  Декабрь 1, 2016 at 12:13 дп

  А чи поважае нашу країну та погань пейсата, з двома або больше громадянствами, яка прийшла на крові до влади? Яка грабує та вбивае український народ? Яка будує власні церкви та вішае там ікони зі своїм зображенням? Напевне це й молится сама собі!
  Доречі! Країна це не символи, за якими зручно відрізняти одну країну від іншої, або якісь ідеології! Країна-це люди!

 2. ого

  Декабрь 1, 2016 at 8:44 дп

  Мне ещё добивает как те -чуть что, говорят— я не вижу бандер, не надо меня от них защищать., а для них нормальные люди — то все агенты ,а от того «москаляку на гiлляку» мне тошнит и веет средневековьем и тупостью— ну ну………

 3. Шейла

  Декабрь 1, 2016 at 3:32 пп

  Владимир,Ваш комментарий настолько точный,что добавить нечего!!! Склоняю голову перед такими людьми,как Н.Скорый,который не испугался сказать,то что думает и чувствует в отличии от тех оборотней,которые возглавляли обкомы и горкомы коммунистической партии,а сегодня «заделались»ярыми украинистами и бандеровцами,и ведут борьбу с тем,что в недалеком прошлом пропагандировали.А такие как Кормышкин…..прийдет другое веяние и такие люди будут орать громче всех и рвать на себе рубаху за новую власть…..

 4. Скривджена правда

  Декабрь 1, 2016 at 4:50 пп

  Є ще цілком живі у здоровому розумі кілька людей, одна з яких розповідала, як їх землячка після закінчення, зразу після війни, Первомайського педтехнікуму чи педагогічних курсів у Первомайську, поїхала спочатку працювати у своє село — тута неподалік.
  Потім за покликом ЛКСМУ поїхала працювати в Зах.Україну. Там працювала вчителькою та займалась комсомольськими справами з місцевими активістами.Брала участь у прийнятті школярів до піонерів, до комсомолу.
  Брала участь в різних комсомольсько-молодіжних заходах.
  Коли почала отримувати від бандерівців погрози про те, що вона як комуняцько-москалька буде знищена, та дівчина написала про це листа своїм батькам.
  Батьки переїхали до неї у Зах.Україну, щоб хоч таким чином трохи якось захистити свою доньку, підтримати її.
  Там разом і жили.
  Вчителька займалась вчителюванням, комсомольськими справами, батько працював.Мати господарювала вдома.
  Одного разу донька мала бути на зборах комсомольських, як зазвичай і бувало, але щось незвично затрималась.
  Мобілок же не було, тому батьки вирішили піти до хати-клубу.Почали відкривати двері зовнішні, а там щось на порозі заважає.
  Присвітили каганцем — на порозі наповнений мокрий мішок, мокрі сліди на порозі хати.
  А в мішку виявилась їх донька. Точніш її розрубаний на окремі частини тулуб та кінцівки.
  От і що могли і можуть казати тоді родичі тієї дівчини, її друзі та що можуть казати й сьогодні вони про тих «борців з бандерівських банд», які під таким же прапором та трезубом
  зарубали ту молоду вчительку та принесли її останки до батьківської хати.
  Може той, про кого ви пишете так і «поважає» символику бо має на те подібні підстави.
  Була декомунізація? Була.
  Не виключено, що буде дебандерізація.
  Всі історії мають подовження.
  Час покаже.
  Ну а що Кормишкін?
  «Кормишкіним» усіх рівнів за посадою «обурюватись» личить.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска