Новости

Первомайський хабарник Шурко подав на апеляцію і заявив, що він інвалід

3.3K

Екс-начальник Першотравенського водоканалу Сергій Шурко, якого засудили за хабарництво, подав на апеляцію. Деталі справи Depo.Миколаїв розповіли прес-службі апеляційного суду.

Апеляційне провадження на вирок суду першої інстанції від 4 серпня за скаргами Шурка та його захисника Коноваленка відкрили 10 жовтня. Колегія суддів вчора, 29 листопада, почала розгляд. У судове засідання з’явилися прокурор, захисник, обвинувачений Шурко. Потерпілого Мицика не було, хоч він був належним чином повідомлений.

Після доповіді судді щодо оскаржуваного рішення, вирішення клопотань учасників процесу та доводів учасників судового провадження обвинувачений заявив клопотання і надав колегії суду довідку про стан свого здоров’я. Документ свідчить про інвалідність Шурка. Довідку долучили до матеріалів кримінального провадження.

Через зайнятість суддів в інших судових провадженнях розгляд справи перенесли на 18 січня 2017 року.

Нагадаємо, ще на початку серпня начальника місцевого водоканалу Сергія Шурка засудили до двох років позбавлення волі. Він у лютому попався на хабарі в 20 тисяч гривень. Зауважимо, що за ч. 1 ст. 368, яку інкримунівали чиновнику, крім строку за гратами, його позбавили права обіймати посади на строк до трьох років.

Примітно, що вже після ухвалення рішення суду Шурка відправили у відпустку. І лише наприкінці жовтня у міськраді згадали, що його потрібно звільнити. Як стало відомо, він сам звільнився.

3 Комментариев

 1. ого

  Декабрь 1, 2016 at 8:59 дп

  Сделали уже лазаренки, яйценюки, да и уюююющенки (типа прибедняются -легли на грунт по тихому в кончеза.р.анной отсиживается, а те все средства в сша перевели и золотой запас забрали туда, а потом восхищаются как богато живет ес и сша, за счет кого? тошно от «я з ганьбою жити не буду — якщо куля в лоба так куля в лоба» а виллы набрал в ес и в сша — там не живет с ганьбою?

 2. Орест Петрович

  Декабрь 1, 2016 at 7:01 пп

  Якщо мова пішла про посилання на довідку про інвалідність, то значитця справа таки про виправдання взагалі не витанцьовується.
  А от завдяки довідці про наявність інвалідності появляється можливість перейти на умовне засудження.
  А з ним і повернення до посади.
  А з тим і до нових «справедливих, економічно обгрунтовуваних» тією ж «ВодоГопкомпанією» тарифів на воду та каналізаційно-очисні послуги.Щодо останніх, то їх більш вірним було б назвати «каналізаційно-струмочно-стікаючі» до питноводної річки П.Буг мочевинно-лайнові послуго-потьоки.
  А хто довів до такого стану Первомайське «Воднолайнове» комунальне підприємство не є секретом: усі попередники Влади міста разом з керівництвом цього стратегічного водолайнового підприємства, у тому числі і ті, що керують цими справами протягом останніх 10 років поспіль.
  А виїжджають — за рахунок споживачів, якім кожних півтора -2 роки подають удвічі збільшувані тарифи.
  От так, воно вже стало звичною справою: одні — бездарі руйнують Громадське Водопостачальне та каналізаційне господарство та користуються правом грабувати тарифами членів своєї громади, а інші — громада (кожна її особистість) примушуються першими до покривання тієї бездарності, безгосподарності та й крадійства, за рахунок своїх зарплат, пенсій.
  От тому у народа і уривається терпець до нехлюїв від влади та Водо і інших Комунальників-грабителів.
  І що саме грішно-смішне — це те, що це свій же народ грабують наймані на роботу тією ж громадою (людом первомайським) чиновники нехлюї. Від самого місцево — високого рангу до самого останнього робочого асенізатора чи прибиральника.

 3. Первомайская БПП

  Декабрь 2, 2016 at 11:50 дп

  Шурко на нары! И Дромашко надо рядом посадить!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска