Выборы 14 декабря 2016

У Первомайську відбулась грандіозна «Битва ВУЗів Первомайськ Камеді шоу»

9 грудня в міському будинку культури ім. Є.Зарницької відбулася грандіозна «Битва вузів Первомайськ Камеді шоу». Підготовка до проведення такого дійства у нашому місті тривала досить жваво, адже студентство серед яких оголосили битву з величезним натхненням відгукнулися на участь. Під час проведення камеді батлі компетентне журі визначало найкращих не лише в якості гумористів, а і в якості акторської справи та тематики виступів.

Веселий та запальний ведучий Володимир Дяченко протягом усього шоу не давав публіці сумувати. Але не тільки він зміг довести глядачів до сміху. Команди, що брали участь у шоу навигадували досить багато дотепних жартів та постановок. За словами студентів, усе що відбувалося на сцені взято із реального життя простих первомайців.

Крім веселих жартів та море позитиву на глядачів чекав сюрприз від генерального спонсора депутата міської ради від ВО «Батьківщина» Тимура Глушко. Зі своєю конценртною програмою перед первомайцями та гостями нашого міста виступила відома співачка, яка зачаровує усіх своїм голосом та виконанням хітів Софія Тарасова. Софія Тарасова зі сцени виказала величезну повагу тим людям, які не забувають про молодь та допомагають у розвитку молодіжному руху. Адже саме від молодого покоління залежить наше майбутнє.

7i46z4mucqg

Організатори дякують усім небайдужим кто підтримав їх у організації такого масштабного концерту.

Статья: Албул А.

Самое комментируемое

To Top