Выборы 14 декабря 2016

У Первомайську відбулась грандіозна «Битва ВУЗів Первомайськ Камеді шоу»

9 грудня в міському будинку культури ім. Є.Зарницької відбулася грандіозна «Битва вузів Первомайськ Камеді шоу». Підготовка до проведення такого дійства у нашому місті тривала досить жваво, адже студентство серед яких оголосили битву з величезним натхненням відгукнулися на участь. Під час проведення камеді батлі компетентне журі визначало найкращих не лише в якості гумористів, а і в якості акторської справи та тематики виступів.

Веселий та запальний ведучий Володимир Дяченко протягом усього шоу не давав публіці сумувати. Але не тільки він зміг довести глядачів до сміху. Команди, що брали участь у шоу навигадували досить багато дотепних жартів та постановок. За словами студентів, усе що відбувалося на сцені взято із реального життя простих первомайців.

Крім веселих жартів та море позитиву на глядачів чекав сюрприз від генерального спонсора депутата міської ради від ВО «Батьківщина» Тимура Глушко. Зі своєю конценртною програмою перед первомайцями та гостями нашого міста виступила відома співачка, яка зачаровує усіх своїм голосом та виконанням хітів Софія Тарасова. Софія Тарасова зі сцени виказала величезну повагу тим людям, які не забувають про молодь та допомагають у розвитку молодіжному руху. Адже саме від молодого покоління залежить наше майбутнє.

7i46z4mucqg

Організатори дякують усім небайдужим кто підтримав їх у організації такого масштабного концерту.

Статья: Албул А.

3 Комментариев

 1. Чин - Етак

  Декабрь 15, 2016 at 11:55 дп

  Щось останнім часом по молодіжному електорату цей один активіст «представник народної волі» витанцьовує.
  То в «Адміралі» нічні цілодобові клуби підтримує, сумнівних напрямків та впливів на таку стрьомну молодь.
  Стрьомну, бо нормальна по нічних кабаках не швендяється.
  То студентські якісь турніри організовує.
  Ніяк нові вибори дострокові і на мєстний рівень припливуть скоро. От і підтягує «захисник інтересів молоді» собі на всяк випадок виборців з молодьожі, щоб не пролетіти.
  Кажуть навіть десь промайнули наміри у нього більш амбіційніші — у Мери податись.
  Цікаво, що у нього у самого з освітою.
  Либонь як ще один у нас новітній талановитий — за 2 роки Три академіі та Університети освоїв, не відриваючись від основної своєї діяльності — купляй-перепродуй.
  А вибори ж, що у нас відбулись останні з вибирання міськіх радистів, то й неправильні, як знающі люди кажуть, були.
  Бо голоси пощитали не по законам, а як зайшло у макітри керівників вибіркової комісії.
  От і війшло що в місьцевий орган попали не ті кого люди більшістю хотіли бачити там, а ті кого комісії вибірні фактично призначили.

 2. мама юноши

  Декабрь 15, 2016 at 7:47 пп

  Прекрасный концерт!! Молодежь один вечер не шаталась по улицам и опустевшим скверам.Такие начинания надо поддерживать и помогать.

  • Чин - Етак

   Декабрь 16, 2016 at 12:17 пп

   Тьотю, «мама юношы». Одним концертом дійсно проблеми молодіжні не вирішиш. Але й не єдиними лише концертами.
   Юношів, юношок треба вдома, в першу чергу, виховувати, навчати життю та «поддєржівать і помогать», як ви кажете.
   А в обществі то ж й звичайно — не таким діячам, які нічні клуби чи кабаки підтримують.
   Он, якщо взяти спортивний клуб кіокувшин-карате, чи ДіЮСШ з їх спортсекціями, то справу правильну роблять.
   А загалом юношам і юнашкам нашим органам країни і владам потрібно щось робити таке, щоб вони могли і освіту, і роботу, і нормальні умови життя отримувати.
   Он спитайте владу: Чи можуть сьогодні юноші і юнки які вирішили побратись у шлюб, чи вже побрались, отримати встановлений на законодавських паперах так званий льготний кредит ?
   Влада скаже — «Складний економічний стан. Війна багато коштує (в сенсі, що треба ще «рюкзаків» для армії «прикупити», чи парашутів списаних та тута ж викуплених у того, кому їх як списані продали, в армію за як нові придбати)».
   Та у ЗАГС для цікавості не завадило б зазирнути та взнати скільки розводів шлюбів сьогодні відбувається у порівнянні з укладеними в той же період шлюбами (за основної причини — «любов пройшли — жебрацтво задушило».
   Бо Катя ОСАдча на «Світських раутах» показує київських та інших ригіональних багатих бомондшок з сумочками по 8-10 тисяч доларів та у шмотках за 5-10 тисяч єврів, які рзповідають як їхні папи та папіки їх по Дубайських, Канарських пляжах вигулюють, а наша периферійна юна кралечка заміжня дивиться на все це та також такого життя хоче, а рицар її вже й не рицарем здається, а ледь на двірника чи на базарного вантажника тягне.
   «Суспільство у нас рівних можливостей» — скажете.
   Може й так, але на практиці у житті виходить — рівних можливостей для завідомо нерівних.
   Он і той що концерти начебто для молоді організовує, нічні клуби пропагандує та захищає.
   Теж у рівних можливостях. Купив на якихось лише йому відомих умовах, у кого правда не пойнятно, будівлі знищеного підприємства мєстного сахзавода чи іншого якогось подібного краму та й перепродав.
   Ну наварив, звичайно копійчину.
   А такий же самий, «рівноможливий» молодий хлопак сидить там на місці та теше цеглу від розтвору за 25 копійок за 1 штуку. А ця цегла, вже дійсно якимось спритним рівноможливостним, який жодної цеглини не потесав, а лише купив будівлі, продаєця по 2 чи 3 гривні.
   І дуже сумнівно чи той спритний до таких справ ще й податки сплачував за здобуті доходи ті які потрібно було сплатити.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top