Новости 17 декабря 2016

В Первомайске со склада похитили 10 баллонов с кислородом

В ночь с 14 на 15 декабря текущего года со складского помещения, расположенного по ул. Желябова, 17 в г. Первомайск, неизвестные похитили 10 баллонов с кислородом.

Следственными отделениями подразделений начаты уголовные производства по признакам чч.1 и 3 ст.185 УК Украины «Кража», санкции которых предусматривают наказание от штрафа до лишения свободы на срок до шести лет. Полицейские устанавливают виновных лиц.

Правоохранители обращаются к гражданам, которые стали свидетелями совершенных преступлений, или обладают информацией, полезной для следствия, сообщить в территориальные отделы полиции или по телефону «102».

8 Комментариев

 1. ого

  Декабрь 17, 2016 at 1:12 пп

  Щось таке робиться? В маленькому мiстечку — де тiльки студенти та пенсiонери живуть , стiльки стало злодiйств, багато мужиков на заробiтках, живи та радiй — а оно во как. Мабуть все бiда в тому, що нема вже мiцностi в управлiннi, в Куеве сидять такi бандити, шо нема нiкому дiла. Багато бiдноти стало — а голод даватиме знати.

  • Шейла

   Декабрь 17, 2016 at 2:42 пп

   То ли еще будет…

  • ого

   Декабрь 17, 2016 at 4:49 пп

   это всё из-за Януковича…………..

 2. ГШ ОГ

  Декабрь 17, 2016 at 6:51 пп

  Викрадення балонів з киснем — це може підготовка до диверсійних актів. Одним балоном можна цілий житловий квартал підірвати.
  Або можна продати підприємцям, у тому числі фермерам для газозварбювальних робіт, ну ще у лікарняні заклади для подачі кислороду хворим в палату чи для наповнення кислородних подушок.

  Балони з-під кислороду (кисню) — це і високоякісний металобрухт, який може дати виторг за вагою балонів, помноженою на ціну.

  Сама по собі кількість викраденого свідчить, що це вчинено або для продажу кислороду на виробничні потреби, або для здачі балонів після випускання кисню (а може вони й були порожніми) у металобрухт.
  А сам факт вчинення ж такої неординарної, за об’єктом посягання, крадіжки свідчить, що у кримінальних справах ми вже зайшли глибоченько: по самі шкулята… на повний прутень.
  І правопорядку, з урахуванням подій останніх часів (в сенсі — кримінальних), таким чином, настає повний…. триндець.
  Пора вже правоохоронним структурам запроваджувати атестацію діючий владі всіх рівнів.

  • ого

   Декабрь 18, 2016 at 2:32 пп

   в том сообщении про убийство женщины оперативник сетует, на маленькую зарплату и отсутствие жилья для участкового — вот как, за что стоял майдан ? а где эти всякие бИндеры с капраловыми , которые измором хотят власть взять в городе, а что они умеют?

   • Нікола Нідвора

    Декабрь 18, 2016 at 10:28 пп

    Якщо бути хоча наближено об’єктивним, неупередженим та хоча б не набагато правдивим, то слід визнати, що протягом усіх років «становлення», «відродження», «розбудови», «європейського типу» країни України, то сказати, що економіку України, тобто усе те матеріальне, фінансове, набудоване, накопичене ще тими «клятими комуняками, якіх треба на гіляку», пограбовано буде не зовсім точним.
    Бо не пограбовано, а розгарбовано повністю.Майже до тла.
    І ким ? А цими прийдешніми у 1991 та в послідуючі роки, новітніми демократами, сумлінними, свідомими, «глибоковіруючими з дитинства», векторізованими на Європу.
    І, як не дивно, — тими ж колишніми комуняками, якім партквитки КПРСівські потрібні були як контрамарки — для перебування у політтеатрах радянської та частково післярадянської пори.
    Що в РФ, що в Україні, що в Грузії та в інших країнах, країноподібних утвореннях до влади перескочили, ще приховуючи на всяк випадок компартквитки, ті ж самі і іже з ними особи, які ще не повністю обтрусились від пилу колишньої комунопартійної комутатної системи, а лише обновили нову словарну лексику: «плюралізм мнєний, перебудова, демократія, правова держава європейського типу, новий менталітет, толерантність та інші словоблуддя.
    І ці «переміни владних діючих осіб» відбулись як у столицях, так у периферіях (регіонах).
    Народу вони зробили подарунки: роздержавили підприємства, роздавши їх в обмін на якісь там ваучери простому народу та проголосили новими дійсними господарями простих робітничих людей і керівництво підприємств. Обнадіяли людей дивидендами від роботи підприємств.
    Одночасно енергоресурсні галузі, підприємства, в першу чергу нафто-газо-електроенергетичні, прибрали до рук так собі також народовласники — типу як господарі ЄЕСУ (Павлики з Юлями, Бойки, Шуфричі, Бакаї, Івченки та інші), які створили такі умови постачання енергоресурсів і матеріалів (в сенсі цін на них), що більшість тих начебто народних виробничних підприємств здохли за 3-5-7 років і пішли у банкрутство.
    Тута ж інші новітні господарі економіки (шакальйого чи гієнного типу) накинулись на ці здихаючі підприємтсва та, назвавшись спасителями-інвесторами, скупили конаючі підприємства та цілі галузі і більшість з них просто знищили, інші перепродали, або під заставу здохлих підприємств хапнули ще кредитів у продажних керівників банків та взагалі кинули самі підприємтсва на стихійне дограбування, а вкладників тих банків — на позбавлення їх трудових вкладів, бо ж банки від таких кредитоотримувачів погоріли.
    Та й от «маємо те, що маємо», «що сталося — те сталося», «Україна не Росія».
    Та ж сама картина відбулась і в сенсі пограбування сільського люду.
    Розмайнували селянам колгоспне, радгоспне майно, землю з наміром «щоб кожен селянин став господарем на своїй землі, міг фермерствувати».
    І почався «фермерський рух».
    У селян спритне грошовите новопанство швиденько земельку розтягнуло, викупивши її за безцінь під виглядом (чи й без вигляду) довгострокових договорів оренди.
    Майно ходове (трактори, комбайни, автомобілі, іншу с/техніку) розібрало, в основному, сільске колгоспно-радгоспне начальство, яке передало іншим простим селянам за розпайовкою майна лише будівлі (чи вцілілі, чи вже порушені) тваринницьких ферм, добиту до ручки непридатну до експлуатації техніку і таке інше металобрухтне.
    Якщо комусь з простих і дісталась якась придатна техніка, то вона також пішла в оренду новим панам, у яких потім ту техніку мало хто з селян — власників зміг потім допитатись чи хоча б отримати орандну плату за нею.
    В підсумку ?
    А читайте кримінальну хроніку і місцеву, і обласні, і столічну.
    То є наслідки от тієї, що вище лише приблизно відображена «розбудова, перебудова, роздержавлення, розпаювання…. ну а загалом — «кадри решают ВСЁ», а такі кадри як наші то не лише «ВСЬО», а й за всіх.
    У тому числі рішають і на Майданах, на виборах, на ПАРЄ, різних самітах, МВФах, ЄБРРАХ.
    Шикуймося, вклоняймося перед панами, бо того, мабуть, ми лише й варті.
    А іще оон новина вже в крамниці у кого трохи більше грошів є в кишені ніж у повного жебрака може купити зайву хлібину та залишити її в крамниці на спеціальному місці, щоб жебрак, не маючий геть грошей, міг ту хлібину взяти начебто безоплатно.
    От додоаткове паитння, а якщо в кінці дня магазинного залишиться якихось 5-6 хлібин, то що на прибуток хазяїна чи хазяйки крамниці.
    І ще: а можна якусь там на «відведеному місці» паличку ковбаси, пачку вершкового масла, чи сиру голанського залишити, на зайві у напівжебрака гроші.
    А в аптеці залишити — якогось «Есенціалію», «Гентосу», «Таміфлю», «Кардіомагнілу», а в маршрутці провести за власні кошти не тільки себе, а й парочку жебракуючих ветеранів праці — пенсіонерів.

 3. Олег Семеныч

  Декабрь 18, 2016 at 1:45 пп

  Уже не Желябова, переименовали в ул. Успенская.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top