Главные новости

Дромашко збирається втиху втричі підвищити собі зарплатню

2.2K

Влада Первомайська знов потрапила на перші шпальти газет, через власне нахабство. Мер міста Людмила Дромашко вирішила не чекати даремно та збирається втричі підвищити собі зарплату. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат від ВО «Свобода» Михайло Медведчук, передає «Первомайськ-інфо».

Даний факт підтверджує відповідний проект рішення міськради:

«Про що не забула міський голова Первомайська — Людмила Дромашко, коли сформувала свою лояльну більшість у міській раді під милозвучною назвою «Розвиток»? Вірно! Підвищити себе коханої зарплату на 50, на 100? І чорт візьми на 200%! Новенький секретар-«опозиціонер» підмахне».

Примітно, що документи про підвищення зарплатні засекретили:

«P.S. Зверніть увагу на примітку «оприлюдненню не підлягає». Ну нічого, я сам оприлюдню, нехай виконком на мене до суду позивається, все одно я свій підпис погодження під цим не поставлю».

13 Комментариев

  1. Бандера

    Декабрь 20, 2016 at 9:50 дп

    ти ба як цікаво,мішєнька вирішив подати проект щоб підлизати дромашці ,бо подавати на сесію такі подання можуть лише депутати,а підписи вже стоятьлюдей з виконавчої !!! гілки влади,тому мішаня спалився,для необізнаних людей наче «борець » а на справді звичайна шістка ,підсуєтився перед «мамочкою» підняв їй зарплатню,а документом це стане як депутати прголосують,а мішаня вже подання зробив,гвісно він голосувати не буде ,він жеж поЦрєот..а більшіть риги вже зібрали.
    Странно що коли бандюкам з Миколаєва подарували центральний ринок ,поцрЄот мішєнька не робив такі заяви перед сесією,чи він тоді папери не бачив ?:) 🙂
    Або по земельним питанням тій самій Сабліной ,чому фото рішень не викладав на перед ? 🙂

  2. Колобець

    Декабрь 20, 2016 at 9:40 пп

    Пане Бандера, проект такого рішення можливо і є.
    А от чи є, чи буде реальне те преміювання в межах коштів, як повинні виділятись на преміювання, і мабуть не лише мерів, а інших службовців та працівників, — то ще як мовиться — величезне питання.
    Судячи із стану міської економіки, матеріального виробництва, а з нею і місцевого бюджету, преміями і не повинно пахнути чи тнути.
    А виходячи з того, як освоюються бюдежтні кошти на різні комунальні потреби та пов’язані з ними підрядні роботи (ремонт вулиць, доріг, ремонт багатоквартирних житлових будинків, ремонт водоканальних мереж і т.п.), в сенсі якості цих робіт, преміювати наших чиновників вряд чи є за, що.
    Тому особливо сподіватись нашим чиновникам на отримання премій, а електорату, починаючи з пана Бандери та закінчуючи будь-ким найменшим «вболівальником» за місцеві справи і порядки, дратуватись взагалі будь-кому тими паперовими поки що преміями, таки мабуть і нічого.
    От якби у рішенні (проекті) було написано: преміювати персонально, щомісячно Мера, незалежно від наявності коштів на преміювання, то можна було б і пообурюватись.
    Однак, зважаючи на обумовку, одного з підписантів погоджувального аркушу — С.О.Доценко, що той документ, підписаний, «оприлюдненню не підлягає», то ситуацію преміюваннями у Міськраді активісти і інші,хто тих премій не буде получати, повинні будуть контролювати.
    А щодо начебто дворушництва пана — товариша М.Медведчука, то звинувачення здається необгрунтованим, бо ініціалізація, складання подібних проектів рішень та погоджень залежить не від нього.

  3. Гость

    Декабрь 21, 2016 at 7:13 пп

    Мэр города не имеет ни морального, ни этического права повышать себе зарплату в то время, когда её подопечные горожане, которые её же и выбирали живут на 1200 грн. в месяц. Но мораль и нравственность с широким лицом Дромашко Л.Г. — это не сопоставимые вещи!
    Господа Первомайские журналисты! Только жители города Первомайска могут снять с должности эту проходимку — и ни кто иной больше! Соберите (инициируйте) внеочередную сессию горсовета и выразите недоверие к меру! Всё! Точка! Депутатов горсовета около 40 человек, а жителей города 80 тысяч. Только люди могут заставить местных депутатов к решительным действиям по отстранению Дромашко от должности. Изберите себе молодого, подотчётного, не ангажированного мера!

    • Гостю

      Декабрь 22, 2016 at 12:15 дп

      …потом придут такие придурки как ты и добьют город окончательно. уже после 2014 года поубирали всех так, что украинцы меньше чем в африканцы зарабатывают. скачите дальше с кастрюлями на голове.

    • ого

      Декабрь 22, 2016 at 9:19 дп

      Фамилию на фамилию менять — только время терять — даже молодого и не ангажированного мера если выбрать, то его в оборот быстро Киев возьмет и заставит плясать под свою дудку. И второе — вы что выбираете разве?

      • ПЦИК

        Декабрь 22, 2016 at 2:29 пп

        Точно, точно.
        Активность избирательская у нас аж зашкаливала при выборах местных депутатов.
        Народ прямо «валом валил» на выборы. С 4-х утра уже очереди возле еще закрытых Изб Участков стояли.
        Волновался народ — а вдруг бюллетенев не хватит на всех.
        Но выборы состоялись. В Раду вошли самые достойные, и самые честные, порядочные, совестливые, справедливые, хозяева своих слов и обещаний. Наверное.Следует думать и полагать.
        Правда там што-то центральная изба комиссия городская напутала в правилах подсчета голосов.Определила не всех победителей правильно.
        Но то издержки «ажиотажного наплыва» избирателей (как — никак аж 29-30% проголосовало, так-никак).
        Вообщем и остальном все ха….ра….шьо.
        Скоро новые выборы.
        Готуймося.

  4. Жека

    Декабрь 23, 2016 at 8:44 пп

    Капралова Валерку в мэры! Он сможет! Он горазд! Он приведет нас к светлому будущему!

    • Отто

      Декабрь 24, 2016 at 2:43 пп

      Не привидьот.
      Ще коли був у комсомолії та у партії, то також мав привести до «світлого комунизму до 1980 року», але провів чи привів мимо того світлого.
      Та привів, разом з такими як сам діячами, аж до чорнорябого майдауно-бандерівського сучасного жебракобуття усе, за виключенням олігархічного та до них пристосувавшогося, населення України. Якому подовжують пудрити мізки: патрійотизмом, еврозаманюхами, демократцизмом, правовизмом, славоукраїнсьтвом, понадусезмом, смертьворогизмом, факельними швеньдизмами містами та селищами та іншими театрообразними та за змістом — шизосутніми дурилками.

  5. Дивний

    Декабрь 24, 2016 at 4:52 пп

    У самому центрі міста, якраз навпроти вікон кабінету мера на очах руйнується підмита водою з прорваної теплотраси старовинна будівля початку ХХ сторіччя — колишній палац піонерів, а нині — ДЮЦНВ. Коли він розвалиться, як себе преміює за це мер?

    • для дивного

      Декабрь 24, 2016 at 7:13 пп

      100 років будівля не ремонтувалася, а винуватою Дромашко залишилась? Звинувачуйте всіх попередніх мерів. Дебілізм коментуючих зашкалює!!!! Поскачи на майдані, будівля обов»язково відремонтується сама собою!

      • ого

        Декабрь 26, 2016 at 10:30 дп

        а грошi де взяти для ремонту? бюджет мiста до куева пiшло

  6. адвокат

    Январь 7, 2017 at 9:47 пп

    Все робиться з точністю як у КМ , ВР та АП ! Ось саме для цього і треба було створити постійнодіючий, загальнодоступний ,прозорий сайт про щоденні витрати міського бюджету по усіх без виключення статтях ! А так , що пані мер-корупціонерка хоче , то і робить… тратить гроші громади як ій заманеться ! Ми ж добре розуміємо , що зарплатня усіх працівників міськвиконкому і міськради прив,язана до зарплати мера ! Усі інші будуть отримувати щонайменьше 100-160 % преміальних , такі правила гри у місцевому самоврядуванні! А 100 000 грн на онкохворих дітей у бюджеті немає ! А на кастрацію собак є !

  7. Toi Glauner

    Апрель 22, 2017 at 5:48 дп

    I really appreciate the time you took, in putting this wonderful piece together Ubersuggest girl .