Новости

В Первомайську більше півсотні каратистів боролись за перемогу на Чемпіонаті міста

1.2K

В суботу, 17 грудня у спортивній залі ДЮСШ відбувся VI Чемпіонат Первомайська з кіокушин карате. У турнірі прийняли участь та боролися за золото в 16 категоріях 53 спортсмени Первомайської  федерації кіокушин карате, про це «Первомайськ-Інфо» повідомили у прес-службі федерації.

На свято прийшли із теплими словами та підтримкою секретар міської ради Бондарчук Сергій Олександрович, начальник відділу молоді та спорту Управляння культури національностей, релігій, молоді та спорту  Романов Євген Михайлович, депутати міської ради Вовк Володимир Вікторович,  Мамотенко Павло Сергійович та Клименко Наталія Григорівна, яка ще й і виконувала почесну роль незмінної ведучої цього свята та Почесний президент Первомайської федерації кіокушин карате Султанов Вячеслав Мазітович.

Дипломами «За вагомий внесок в розвиток кіокушин карате Первомайська» були нагороджені начальник відділу молоді та спорту Управляння культури національностей, релігій, молоді та спорту  Романов Євген Михайлович, депутат міської ради Клименко Наталія Григорівна, голова опікунської ради Первомайської федерації кіокушин карате Пасичнюк Марина Володимирівна та члени опікунської ради Кульчицька Наталія Дмитрівна, Солтасюк Наталія Іванівна та Паланюк Віктор Петрович.

Приємним сюрпризом для тренера Юрія Галімона стало привітання від призерів Кубку Європи Солтасюка Артура, Кульчицької Анни та Середенко Уляни та подарунок від спортсменів Федерації та їх батьків приурочений Чемпіонату Первомайська.

Бої спортсменів у цей день судили: рефері на татамі – Султанов Вячеслав Мазітович та судді —  Соколов Павло Миколайович, Касьяновський Євген Миколайович, Гашенко Станіслав Валерійович та Жильов Вячеслав Сергійович.

Первомайський турнір розпочався із показового виступу спортсменів Федерації, у якому прийняли участь не лише учасники турніру, а й спортсмени-вболівальники  — усі до найменшого.

Велика вдячність батькам спортсменів, які прийняли активну участь у підготовці зали до турніру. Оформлення кульками, квітами та плакатами зробили атмосферу святковою та домашньою – аби учасники змагань відчували себе якомога комфортніше та не відчували переживань від майбутніх поєдинків.

Хоча змагання і відбувалися серед учасників лише Первомайської федерації, проте у залі відчувалася напруга, жага до перемоги спортсменів була великою. Це й не дивно, адже кожен із спортсменів бажав отримати найголовніший приз турніру – кубок за І місце.

Перевагою цих змагань є те, що у них прийняли участь багато новачків, які змогли перебороти свій страх, невпевненість та боязкість і показати свій рівень підготовки. Багато учасників здивували як тренера, так і своїх суперників, показавши навіть кращі результати, аніж у спортивному залі під час підготовки до змагань.

В цілому змагання пройшли на одному подиху.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска