Новости

Парад Дідів Морозів, «SAHA» та Open Air: в Первомайську запалили головну ялинку міста

1.1K

23 грудня 2016 року на Центральній площі Первомайська відбулось театралізоване відкриття головної міської ялинки «Дай Боже Вам любові і тепла!». На початку святкування до присутніх із найкращими побажаннями та словами привітань звернулась міський голова Л.Дромашко. За традицією цього дня площею проходила святкова хода Дідів Морозів, які представляли навчальні заклади міста.

В конкурсі на краще новорічне привітання перемогли представники ЗОШ №4. В подарунок від міської влади переможці отримали принтер. Представники ЗОШ №5 посіли 2 місце та отримали мікрофон і стійку для мікрофону. 3 місце дісталось ЗОШ№16, за що представникам школи було вручено праску і тепловентилятор. Інші учасники отримали заохочувальні призи – чайники, термоса, наушники, флешки, солодкі подарунки.

Первомайські дітлахи, які прийшли на відкриття головної ялинки міста любо ласували солодощами, які були придбані за рахунок міського бюджету. А для більш дорослої аудиторії відбулась концертна програма за участю гурта «SAHA». Завершив свято музичний захід для молоді — Open Air.

Комментарии

комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска