Новости 28 декабря 2016

Депутати провалили голосування за «Відкритий бюджет» та наглядові ради в Первомайську

Вчора, 27 грудня, у Первомайську відбулась остання сесія міськради у 2016 році. На порядку денному була низка важливих питань, що мали зробити владу у місті більш відкритою, але в черговий раз депутати провалили голосування. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат від ВО «Свобода» Євген Шарій.

Депутати не захотіли затверджувати наглядові ради при комунальних підприємствах та робити бюджет «відкритим»:

«Сьогодні, на останній сесії Первомайської міської ради в цьому році, знову регіоналівська більшість не проголосувала за прозорі ініціативи, а саме: про наглядові ради при кп, бюджетний регламент ради, про впровадження проекту «Відкритий бюджет», про затвердження Положення про офіційний сайт ради та оприлюднення інформації, що знаходиться у володінні, міської ради та її виконавчого комітету, про Положення помічника-консультанта депутата Первомайської міської ради. Але депутати від Свободи не складають рук та продовжують боротьбу проти ригівської ширки».

 

2 Комментариев

 1. Дикий Ноїдзе

  Декабрь 30, 2016 at 8:24 пп

  Наглядові ради нашим комунальним підприємствам вже мабуть ради не дадуть.Там і знищене правоохоронство прокурорівське чи поліцайське не допоможуть.
  Та й місцевим владам не хочеться щоб якийсь чужий Наглядовий нагляд був над їхніми рідними «дитятами», у яких із часу демократизаційного споконвіку був бардак, безлад, безконтрольність та безвідповідальність.
  Якщо ще у КПРСівський період совєтіки в комунальних підприємствах ще підтримувався якийсь порядок, контролювання, звітність (більш — менш об’єктивна), у тому числі у відомчих ЖЕКах,то у останні 25 років вседозвільної демократії, роздержавлення, перебудов, реструктуризацій, усі КП — «проявили» у тих же сенсах себе на всі 100.
  Відомчі ЖЕКи ліквідували, новостворені комунальні працювали аби як, займаючись лише збиранням податей з мешканців житлових багатокваритирних будинків та зрідка «підмальвуючи губи» тим будинкам.Приватні ФОПівські, ППівські то лише демонстрували бурхливу діяльність з обслуговування Житлового Фонду вишкрябуючи з мешканців якійсь кошти за «начебто ТОсблуговування».
  А наслідки тогто всього видно із занедбаного стану будинків, яким зараз нав’язуються форми подальшого управління у вигляді ОСББ.
  Тобто своє безгосподарне, бездарне господарювання (на протязі останнього 40-50 річного перпіоду) сьогодні влада і державна, і комунальна (самоврядувальна місцева) влади зпихують на людей мешканців цих угроблених будинків.
  А от хто от ті два хлопаки, що пальцями щось показують чи фігують, і чому вони такі раді на фотосвітлиннному щось не є зрозумілим.

 2. Свобода

  Январь 3, 2017 at 9:16 пп

  Ми з Тамарою ходемо парою. Два бандерлоги.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top