Новости 31 декабря 2016

Первомайські депутати проголосували за визнання бійців-добровольців, що воювали на Сході

27 грудня 2016 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось засідання 29 сесії  Первомайської міської ради  сьомого скликання. Депутати розглянули питання включені до порядку денного сесії та прийняли 12 рішень, зокрема, наступні:

 • про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності  та державного суверенітету на сході України;
 • про звернення до Верховної Ради України щодо надання статусу бійців-добровольців АТО особам, які захищали незалежність, територіальну цілісність та державний суверенітет на сході України»;
 • про  відведення земельних ділянок військовослужбовцям – учасникам АТО;
 • про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Первомайська;
 • про внесення змін до Положення про апарат міської ради;
 • про  внесення   змін   до  рішення  міської ради    від   17.12.2015  року   №10 «Про затвердження   структури   Первомайської міської  ради та її  виконавчих  органів»;
 • про перейменування вулиці Карпенка-Карого в м. Первомайську;
 • про затвердження Статуту Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи ім.Тофана В.В. Первомайської міської ради Миколаївської області у новій редакції;
 • ряд земельних питань, тощо.

В зв’язку з надходженням 26 грудня поточного року до міста державної субвенції задля її освоєння виникла необхідність прийняття міською радою рішення про внесення змін до бюджету м.Первомайська на 2016 рік. Кошти, що надійшли, цільового призначення та виділені на:

 • виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами 1 чи 11 групи внаслідок психічного розладу (КБКД 41030600) – 784,17898 тис.грн.;

 • надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот(КБКД 41030800) – 29304,700 тис.грн.

Наприкінці 29 сесії міської ради перед розглядом означеного питання деякі депутати покинули сесійну залу, в зв’язку з чим кворум був відсутній, що унеможливлювало прийняття рішення вкрай важливого для життєдіяльності міста.

Слід зазначити, що в зв’язку з кінцем року, 27 грудня – останній день прийому документів на оплату в управлінні державної казначейської служби України у Первомайському районі. В разі не прийняття даного рішення про внесення змін до бюджету міста державна субвенція, що надійшла, не могла б бути освоєна. Цільові кошти в такому разі не були б виплачені адресатам та повернулися б до державного бюджету.

Тому по закінченню 29 сесії міської ради виникла необхідність скликати позачергову 30 сесію Первомайської міської ради. Розуміючи всю серйозність наслідків ситуації, що склалася, без підтримки депутатів-представників ВО «Свобода», присутні в залі депутати прийняли рішення «Про внесення змін до бюджету м.Первомайська на 2016 рік». В роботі 30 позачергової сесії міської ради взяв участь 21 депутат.

5 Комментариев

 1. интересно

  Декабрь 31, 2016 at 10:29 пп

  а как бойцы добровольцы докажут что они воевали, если документов подтверждающих нету?

 2. Котлонагляд АТО

  Январь 3, 2017 at 9:23 дп

  «Не все то золото, що блистить та не все сіре — вовк» — народна дуже вірна мудрість.
  От і під цей гамірок влади, яка хоче також продемонструвати активну діяльність, у нас є точно шанс появи таких же «героїв АТО», як у свій час було появилось(та ще залишаються) «учасники» ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС.
  Особливо з числа тилових «патріотів-волонтерів», які човночили в зону АТО та звідти.
  Приїхав чи приїхала у передбанник зони АТО, скинув волонтерські харчі чи обмундирування, помахав прапором, поселфував на відео чи фотокамеру та й додому, навіть може й з сумнівним товаром попутньо зворотнім.

 3. Котлонагляд АТО

  Январь 3, 2017 at 9:26 дп

  «Не все то золото, що блистить та не все сіре — вовк» — народна дуже вірна мудрість.
  От і під цей гамірок влади, яка хоче також продемонструвати активну діяльність, у нас є точно шанс появи таких же «героїв АТО», як у свій час було появилось(та ще залишаються) «учасники» ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС.
  Особливо з числа тилових «патріотів-волонтерів», які човночили в зону АТО та звідти.
  Приїхав чи приїхала у передбанник зоні АТО скинув волонтерські харчі чи обмундирування, помахав прапором, поселфував та й додому, навіть може й з сумнівним товаром попутньо зворотнім.

 4. ого

  Январь 5, 2017 at 8:07 дп

  ……после всякой войны наступит мир — всё людьми и Богом зафиксировано — за все убийства рано или поздно придет час расплаты или уже…….

  • ого

   Январь 5, 2017 at 8:13 дп

   жаль, что потомки будут ответ держать — огнестрелы разрушают ДНК человека на все последующие века, если будут те века……

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top