Новости 31 декабря 2016

Фотозвіт Тимура Глушко по роботі з виборцями та молоддю міста [ФОТО]

У цьому році я постійно виконував прохання та звернення виборців, також ми провели дуже багато гарних культурних заходів.

Допомога у організації та проведенні “Міс Первомайськ 2016”, а також знайомство з Вадимом Олейником.

Проведення та організація самої масової події міста — Первомайск Live Open Air 2016 на якому зібралось понад 1500 людей.

 

Організація та допомога у проведенні Першої Великої Битви ВУЗів — Первомайск Live Comedy Show в якості спеціально запрошеного гостя була Софія Тарасова.

 

 

Допомога та підтримка спортсменів з Армреслінгу. Допомога у виділенні приміщення, організації та відкриття єдиного у своєму вигляді в місті Первомайськ- спорт клубу “Алекс”

Участь у Київському Молодіжному Форумі де була присутня голова партії ВО “Батьківщина” Ю.В. Тимошенко з якою потім обговорювалися питання розвитку молоді у місті Первомайськ.

Організація та проведення чемпіонату з дворового футболу за участю молодих футболістів міста Первомайськ.

Участь у Миколаївській обласній конференції з Децентралізації.

Ініціатива по ремонту доріг по вулиці Надії, Молокова, Медведєва.

 

Відкриття та встановлення дитячого майданчику по вул. Декабристів з влаштуванням дитячого свята.

Постійна допомога та підтримка дитячого центру соціальної реабілітації.За рік я встиг подарувати дітям подарунки, речі, ліки, а також проводив з ними свій вільний час у кінотеатрі, на дитячих гірках та інших атракціонах.

Ініціатива по проведенню ремонтних робіт доріг по вулиці Успенської.

 

Постійна Активна участь у сесіях міської ради та депутатських комісіях.

На протязі трьох років для Дитячого центру соціальної реабілітації я з товаришами підприємцями допоміг встановити спутникове телебачення, було закуплено багато ліків, речей та різних подарунків для дітей.

Для професійного підвищення якості роботи в Первомайський міський раді цього року вступив до Одеського Регіонального Інституту Державного Управління Національної Академії Наук при Президентові України.

За цей рік було зроблено чимало! Цьому є доказ — фотографії, відгуки задоволенних мешканців міста. Мені на все одно на майбутнє нашого міста тому що тут ростуть мої діти і я вважаю що потрібно більше уваги приділяти молоді і разом робити наше місто кращим! На наступаючий 2017 рік заплановано ще більше!

Я Вітаю всіх Первомайців з настуаючим Новим Роком та Різдвом Христовим та бажаю від усієї души великих справ та доброї вдачі, міцного здоров’я та щирої любові, неймовірного щастя та бажаної мрії!

З Повагою Тимур Глушко

Самое комментируемое

To Top