Новости

В Первомайській міськраді затвердили пластикові посвідчення для АТОшників

2.7K

4 січня в приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулось засідання міської комісії з визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Присутні члени комісії обговорили організаційні питання по встановленню статусу «бійця-добровольця АТО». За результатами роботи комісією було вирішено затвердити запропоновані управлінням соціального захисту населення міської ради бланки заяви, протоколу опитування свідків та рішення комісії, а також зразок пластикового посвідчення.

Було прийнято рішення проводити засідання комісії не рідше чим раз на місць. Управлінню соціального захисту населення міської ради доручено підготувати проект рішення міської ради про затвердження соціальних гарантій для «бійців-добровольців АТО» по аналогії з соціальними гарантіями для «учасників бойових дій»; внести зміни до програми про виділення коштів на виготовлення посвідчень; офіційно оприлюднити в місцевих ЗМІ та на сайті міста порядок отримання статусу «бійця-добровольця АТО»; до наступного засідання комісії підготувати реєстр діючих пільг та компенсацій, які передбачені чинним законодавством для «учасників бойових дій»; розробити заходи щодо реабілітації «бійців-добровольців АТО».

4 Комментариев

 1. горожанин

  Январь 6, 2017 at 10:52 дп

  эта хунта со своими атошниками уже надоела. что больше дел в городе нет как этими «добровольцами» мародерами заниматся?

 2. Люся

  Январь 7, 2017 at 1:26 дп

  Горожанин,ніхто ж і не говорить,що справ більше не має,є і багато!тільки ж такі як ти сидять в інтернеті і все ,що можуть то тільки других критикувати,замість того щоб підняти «дупу»,включити мізки і ідти хоть щось зробити для міста!

  • горожанин

   Январь 8, 2017 at 7:56 пп

   а что вы для города сделали кроме как носится со своими атошниками-алкашами и вышиванками? вот именно для города а не для непонятно кого, и если вы для города ничего не сделали то это не значит что никто другой ничего не делает, те кто делают не пиарятся как вы а просто делают что могут для города.

   • Горошко Коти

    Январь 9, 2017 at 8:44 пп

    Шо ми сдєлали, шо ми сделали?
    «Сдєлали» недавно «цукровий завод», ще раніш «Фрегат», Меблеву фабрику, ще раніш-раніш «Мясокомбінат».
    «Додєлуємо» 25-й Машинобудівний завод «Дизельмаш».Молочний-консервний на черзі.
    І землі міські та районні «дєлаємо», і медицину, і народ пересічний «дєлаємо». Слава богу шо він терплячий: навіть без вазелину терпить наші післямайдаунацькі «дєлання».
    І ше багато, чого може, н а д є л а є м о у різних місцях.
    І на кожну житлову й нежитлову будівлю, хату і халупу, свого червоно-чорного полотна почіпимо.
    Якщо встигнемо.
    Якщо не схопляться пересічні, згадавши про свою гідність, інстинкти самозбереження, самозахисту.
    Хоча ми й як і всі пересічні — нормальні люди, але нас майдаунські гедзі повкусали, от ми й гасаємо з дурками різними та зупинитись не можемо. А так дійсно щось розумне могли робити і для міста, і для люду пересічного, повівши його за собою на д о б р і
    і к о р и с н і для всіх справи.
    Але самокритики у нас не вистачає та самозрозуміння.
    Бо ми — «понад усіма», помилково, мабуть.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска