Новости

В Первомайську першочергово розчищатимуть під’їзди до помешкань онкохворих, вагітних та виробників хлібу

1.3K

6 січня 2017 року о 9.00 під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи, за участю міського голови Л.Дромашко, відбулось засідання міського штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення міста Первомайська у осінньо-зимовий період 2016/2017 року. Необхідність проведення засідання штабу викликана погіршенням погодних умов 6 – 9 січня.

Члени штабу доповіли про готовність насамперед комунальних служб міста, закладів соціальної сфери до роботи в умовах непогоди. Зокрема, йшлося про роботу пунктів обігріву (працюють за адресою площа Шевченка, 3 та по вул.С.Альєнде, 44), їх забезпечення продуктами харчування, теплим одягом, взуттям, готовність до прийому людей для ночівлі. Говорили про наявність та готовність до використання польової кухні на випадок перекриття руху автотранспорту та необхідності годування водіїв. Була озвучена інформація про готовність до роботи додаткових одиниць техніки та забезпечення її пальним.

Йшлося також про необхідність в разі заметів забезпечити розчищення під’їздів до помешкань онкохворих (забезпечити під’їзд лікарів для надання медичної допомоги), під’їздів до місцевих виробників хлібобулочних виробів, під’їздів до помешкань вагітних, пологи у яких можуть статися в дні непогоди. Присутні заслухали інформацію про забезпеченість торгівельної мережі хлібом та продуктами харчування першої необхідності. Окремо йшлося про необхідність забезпечити жителів віддаленого мікрорайону міста «Поронівка» хлібом, в зв’язку з відсутністю тут магазина (вирішено запропонувати місцевим виробникам хлібобулочних виробів здійснювати там торгівлю з машини).

9 Комментариев

 1. Конференсіє

  Январь 7, 2017 at 9:37 пп

  Воопще то під’їзди, підхозди потрібно розчищати до всіх помешкань.
  На те і існують різні ЖЕКи, «ЧМЕКи», ФОПт, ПОПи, «ЧМОПи», ну й новітні ОСиБиБи, звичайно.
  І звичайно у цивілізованих місцевостях, селищах, містах.
  Ну а у нас, як завжди.
  А загалом, конешно, рішення нашої місьцевої ради мабуть найвизначальніше для міста, найдоленосніше.
  Тому і вирішили зразу ж про нього відрапортувати: не то з бодуна, не то з переляку перед стихією.
  Як ще не вирішили в 17-градусний мороз зі снігом подекуди асфальту у діряві вулиці укласти.
  Мабуть цей захід на наступне засідання про запас залишили.

 2. Алла Шелякіна

  Январь 8, 2017 at 1:57 пп

  Так погано, як в цьому році, дороги в Первомайську не розчищалися ніколи. Святкують. Кому війна, а кому свята.

 3. Правда

  Январь 9, 2017 at 8:26 пп

  Да вам пиздеть не лопатой бросать сами сидите по тёплым квартирам и пишете всякую хрень а междупрочим наша гороцкая власть всю ночь розчещают дороги а

  • Алла Шелякіна

   Январь 12, 2017 at 8:03 пп

   П…здишь ты, под псевдонимом.

 4. Правда

  Январь 9, 2017 at 8:29 пп

  А вы вместо того чтоб хренью занимается взялибы лопаты оторвались свои ж….ы и поработали.

 5. Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

  Январь 10, 2017 at 8:56 пп

  Ну що два дні дороги вже ніхто не чистить,сьогодні проїзджав повз дорстроя ,уся техніка стоїть,гарно влада бабло відмила ,через пару днів + температура ,навіщо чистити саме розтане,а підлизам дромашко-кукурузної банди які тут пишуть що хтось там щось розчистив горіти вам в пеклі,ще прийде час будете відповідати і проситись щоб не вішали вас.кожного знайду .

  • 8

   Январь 11, 2017 at 8:46 дп

   Мне кажется, что внешность у тебя — копия пашинСкого — такое же мерзкое в очках, только можешь заниматься насилием и пугать мертвым бандЕрой.

  • Напівпровідник МіжНацПровіду

   Январь 11, 2017 at 10:05 дп

   Ну ти, пане паря Бандєра, дайош.
   (В сенсі — От ти, хлопе, пу.ню мелеш).
   Прямо шпариш як Касой в «Джиньтільмєнах удачі»: «Каждого, говоріт, найду… и брітвой по горлу і калодєц … как докторшу».
   А ти щось би по дєлу та реально розумніше зказав.
   От, наприклад, про те, що завдяки таким перебудовникам як «парт-комосомоло-бандери» й розвалювалась економіка і України, і кожного регіону країни та міста та району.
   Ще з часів так званого «потепління, перебудови, роздержавлення, приватизації, переходу до приватного копито — лізьму з чєловєчеським ліцом».
   От і доперебудувались.
   1/3 люду УКРАЇНСЬКОГО взагалі без роботи, без зарплати.
   1/3 — працює за мізерні подачки на новітніх місцевих копито-лістів (з мерзотно-конячими чи бичачо-свинячими обличчями).
   1/3 взагалі поїхали європейських та американських, австралійських панів обробляти та й, чого скромничати, — інтимно обслуговувати.
   Де, наприклад, Шурочка — місс Світу, випускниця киваловської ОНЮАкадемії, яка божилась, що після отримання визнання її «міссою Світу», подовжить юридичні свої освіти та роботу за фахом? А он, вийшла «заміж» за старого діда чи прадіда зі С Ш А — мільярдера і «працює» на цій доволі високооплачуваній посаді.
   А ти… » кожного знайду…».
   Кого знайду ???!!!!
   Шукати вже нікого.
   Ще років зо два, зо три АТО, років з 3-5 міграціонних пошестей, особливо з введенням безвізу, то вже й точно нікого не знайдеш.
   Хіба що підеш на кладовища та на пам’ятниках та могилах похованих «клятих комуняк, москаляк» та учасників ВВВ, які «неправильно» у 1941-45 р.р. воювали» відведеш душу.
   От ти про бандер. Та й такі як ти — що вони воювали зразу аж на два фронти.
   Проти укро-москляк більшовиків, значиця, і проти фашистів.
   От і скажи, а скільки ваші герої літаків ворожих збили за час війни?
   Не скажеш, бо не знаєш.
   А німці знають — жодного.
   Так і з танками ворожими.
   Один лише успіх у «бандер» проти фашистів був, це «розвідувально диверсійонно стратигічний»: це у тому сенсі, що «бандери» проникли у лави фашистів цілою Дивізією СС «Галичина» і вели «боротьбу проти фашистів», роблячи лише видимість активності та «руйнуючи фашистські плани з окуповування україниських земель» і проти Червонної Армії, відступаючи (чи тікаючи) та заманюючи її на територію фашистів.
   Правда потім світова спільнота антифашистська неправильно оцінила «заслуги» бандер на Нюрнберзькому Трибуналі. Прикрість, звичайно. Але це тоді.
   Сьогодні «ми» самореабілітазувались.

 6. 8

  Январь 11, 2017 at 9:01 дп

  Дожили….. по всем городам, где есть объявления на работу — есть приписка — бойцов ато и с МЛС — не беспокоить.У них вавка в голове и нарушена психика, а если ещё и доброволец убийств и насилия — то подавно. так потихоньку и в утиль их всех, останутся нормальные люди и будем жить как прежде при Януковича, даже ещё лучше.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска