Новости

Конкурс на посаду начальника Первомайського водоканалу проводитимуть повторно

3.2K

16 січня відбувся другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Первомайський міський водоканал». На конкурс подали заяви два кандидата: С.Бойчук та Ю.Сорокопуд. Під час першого туру членами конкурсної комісії були розглянуті документи, подані кандидатами на вакантну посаду.

За результатами розгляду документів конкурсантів та на підставі результатів голосування, кандидатів було допущено до другого етапу конкурсу. Проте після першого туру конкурсант Ю.Сорокопуд в письмовій заяві відмовився від подальшої участі в конкурсі.

Під час другого туру конкурсу кандидат С.Бойчук представив членам комісії та присутнім свою програму розвитку комунального підприємства в короткостроковій (строком на 1 рік) та довгостроковій (строком на 5 років) перспективах (програми претендентів викладені на офіційному сайті міста).

Але за результатами другого етапу єдиний кандидат на посаду директора КП «Первомайський міський водоканал» С.Бойчук не отримав підтримки більшості членів конкурсної комісії під час голосування. У свою чергу конкурсна комісія рекомендувала міському голові провести повторний конкурс з широким висвітлення інформації про вакантну посаду в засобах масової інформації та призначити 30-денний термін для прийняття документів від кандидатів.

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска