Главные новости

Секретаря Первомайської міськради впіймали п’яним на роботі

2.7K

В Первомайську черговий політичний скандал. Представника Опоблоку, що займає посаду секретаря міськради Сергія Бондарчука впіймали на робочому місці в нетверезому вигляді. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат міськради Михайло Медвечук на своїй сторінці у Фейсбуці. 

«Шабаш Опоблоку і колишніх регіоналів продовжується.  Вчора у Первомайській міській раді, наприкінці робочого дня, відбулись шокуючі події. Як переповідають очевидці, людина яка називається «секретарем ради» Бондарчуком Сергієм — представником Опоблоку, дозволила собі перебувати на робочому місці в п’яному, невміняємому вигляді, який ганьбить не тільки людську гідність, але і підриває довіру людей до органів місцевого самоврядування», — повідомив депутат.

Про події Медведчуку стало відомо від свідків події. Примітно, що далеко не робочий стан Бондарчука бачили майже всі працівники виконкому та міськиц голова Дромашко:

«Це все, зі слів свідків, відбувалось на очах у працівників виконкому, депутатів ради, активістів і навіть міського голови Дромашко Л.Г. Ось така у Первомайську провладна коаліція Дромашко-Мосякіна! Думаю, що не варто очікувати від міського голови, бодай хоч якоїсь спроби, провести службове розслідування і застосувати адекватні санкції до посадовця».

Медведчук навіть не сподівається, що секретарю міськради вистачить духу піти у відставку:

«Власне, немає і сподівань, що сам опоблоківець Бондарчук вчине гідно і напише заяву про відставку з посади секретаря міської ради. Не здивуюсь, що даний ганебний вчинок будуть намагатися просто забути… ну типу Бондарчуку погано було, хоча пів-міста знає, хто полюбляє заливатися горілкою».

7 Комментариев

 1. Руслан

  Январь 20, 2017 at 12:07 пп

  Это лицо ГОППО- БЛОКА…..лицо МОСЯКИНА!!!!

 2. Просто Марія

  Январь 20, 2017 at 12:27 пп

  Миш, а може й дійсно Серожі погано стало.
  Від нових тарифів.
  Ви там спочатку розберіться як слід, а потім на широкий розголос.
  І стосовно приналежності до якихось політичних сил, партій чи гуртів і гуртиків — теж ні до чого от те все.
  Бо нетверезим ганебно не тільки опоблоку чи якомусь регіоналу бути, а й будь-кому.
  Та й взагалі це щось стає схожим на полювання ваше на своїх політичних і владних опонентів.
  Он же на вас «свободівців первомайська» ніхто не каже що ви бандити, бо ваші братани біля Верховної Ради Нацгвардію МВС не так вже давно бомбами закидали та вбили та покалічили більше 4-х строкових служивих хлопців ні в чому не винних.
  Або он ті що в Первомайську Самостійну Незалежну Правосекторську державу «проголосили» тим чином, що чорно-червоні прапори якої на адмінбудівлі територіальної міської влади начепили.
  І ніхто ж не каже, що у тому Правому Сексторі всі такі захватники влади та авантюристи.

 3. Набридло лякати нас трупом бАндери?

  Январь 20, 2017 at 3:10 пп

  Таке враження, що всi , хто во владi може i тверезi, але гiрше пьяних.

 4. 8

  Январь 20, 2017 at 4:13 пп

  Якась пiдстава , а медвечук так хоче во владу, аж стогне.

 5. Шейла

  Январь 20, 2017 at 5:04 пп

  До чего же человеческая подлость доходит?

 6. Оптимист

  Январь 20, 2017 at 6:17 пп

  Так и хочется спросить — А судьи кто? Какое право вы имеете так себя вести в учреждении и так разговаривать с мэром, с женщиной? Такое хамло, что смотреть и слушать больно ! Новая порода — первомайське бидло, фу , гидота!

 7. Кузьма

  Январь 20, 2017 at 7:58 пп

  все правильно, фу гидота!!!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска