Главные новости

Секретаря Первомайської міськради впіймали п’яним на роботі

2.8K

В Первомайську черговий політичний скандал. Представника Опоблоку, що займає посаду секретаря міськради Сергія Бондарчука впіймали на робочому місці в нетверезому вигляді. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат міськради Михайло Медвечук на своїй сторінці у Фейсбуці. 

«Шабаш Опоблоку і колишніх регіоналів продовжується.  Вчора у Первомайській міській раді, наприкінці робочого дня, відбулись шокуючі події. Як переповідають очевидці, людина яка називається «секретарем ради» Бондарчуком Сергієм — представником Опоблоку, дозволила собі перебувати на робочому місці в п’яному, невміняємому вигляді, який ганьбить не тільки людську гідність, але і підриває довіру людей до органів місцевого самоврядування», — повідомив депутат.

Про події Медведчуку стало відомо від свідків події. Примітно, що далеко не робочий стан Бондарчука бачили майже всі працівники виконкому та міськиц голова Дромашко:

«Це все, зі слів свідків, відбувалось на очах у працівників виконкому, депутатів ради, активістів і навіть міського голови Дромашко Л.Г. Ось така у Первомайську провладна коаліція Дромашко-Мосякіна! Думаю, що не варто очікувати від міського голови, бодай хоч якоїсь спроби, провести службове розслідування і застосувати адекватні санкції до посадовця».

Медведчук навіть не сподівається, що секретарю міськради вистачить духу піти у відставку:

«Власне, немає і сподівань, що сам опоблоківець Бондарчук вчине гідно і напише заяву про відставку з посади секретаря міської ради. Не здивуюсь, що даний ганебний вчинок будуть намагатися просто забути… ну типу Бондарчуку погано було, хоча пів-міста знає, хто полюбляє заливатися горілкою».

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска