Новости

Бондарчук назвав звинувачення у пияцтві в міськраді провокацією

2.6K

Днями секретаря Первомайської міськради Сергія Бондарчука впіймали п’яним на роботі. Свідками інциденту став мало не весь виконком та мер міста Людмила Дромашко. Сам винуватець події стверджує, що ніколи не вживав алкогольні напої на роботі. Про це Бондарчук написав на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Опоблоківець вважає, що повідомлення про його алкогольну залежність були поширені, щоб усунути його з займаної посади. Тепер Бондарчук подаватиме до суду, щоб очистити свою репутацію:

«Стосовно подій котрі відбулись 18.01.2017 року, вважаю це прямою провокацією з метою усунути мене з довіреної мені посади. Так я дійсно себе відчував не дуже добре, однак жодним чином це не було пов’язано з вживанням спиртних напоїв. Я ніколи не дозволяв собі вживати спиртні напої на робочому місті і не дозволю собі цього в майбутньому, я відкидаю усі звинувачення з цього приводу. Вважаю що суд дасть цьому належну оцінку».

Депутат-свободівець Михайло Мдведчук вважає, що Бондарчук намагається виправдати свою ганебну поведінку та продовжує брехати:

«На мою думку, секретар міської ради Бондарчук, як завжди, бреше. Він не тільки не має чоловічої гідності визнати свій ганебний вчинок і попросити вибачення у громади, а й намагається всіма силами приписати собі образ бійця за правду. Ну нічого… ми розвінчаємо ці тези. Відео докази вже є і, сьогодні, будуть обов’язково оприлюднені. P.S. Вважаю, що громада міста «дасть цьому належну оцінку».

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска