Новости

В Первомайську перевіряли стихійних торговців

1.3K

18 січня робочою групою з питань ліквідації місць стихійної торгівлі, склад якої затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.02.2016 року № 87 «Про затвердження складу комісій при міськвиконкомі», проведений рейд на місцях паркування транспортних засобів по вулиці Юрія Гагаріна біля будинку 25.

На момент проведення рейду в означених місцях функціонувало 3 торгових точки з продажу промислової групи товарів. За результатами проведеної роботи 2 особи притягнуті до адміністративної відповідальності по статті 152 кодексу України «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів» та 1 особі надане попередження.

4 Комментариев

 1. горожанин

  Январь 21, 2017 at 7:59 пп

  порказательная проверка. больше преступников в Первмайске нет.вот штрафанули торгашей которые не воруют и не грабят а пытаются выжить в это тяжелое время что бы прокормить себя и детей и оплатить «европейскую коммуналку» и все в городе порядок и процветание настал. раскрываемость по убийствам и кражам 30процентов, но до этого дела нет, главное все силы полиции бросить на незаконную торговлю, а остальные преступления сами раскроются.еще пара пойманных нелегальных торговцев и будет у нас в городе все процветать! слава украине! да кстати а такой этот мифический «слава»? все про него кричат но никто не видел? может «свидомые» подскажут?

  • Триндецько

   Январь 21, 2017 at 9:51 пп

   З Вами пане Горожанін, погодитись можна.
   За виключенням тієго совєцього епітета, яким обзивали работніков торговлі — «торгаши».
   Так тоді дійсно були «торгаші», які створювали дефіціти з товарів, що надходили у продаж в торігвельні мережі, ховаючи їх по коморках, підсобках та продаючи через своїх спікулянтів на товчках, на хатах.
   Сьогодні спекуляція узаконена.
   Пальто демосезонне в Одесі, наприклад, коштувало 450 грн. у нашого «работніка індивідуальної торгівлі» на ринку у палатці — 1200 грн. А єдиний податок був 200 грн.на місяць. І від жодного сучасного СПД РІТ ніколи не можна було почути що він вдоволений доходами.Бо скупості цієї категорії наших чи заїжджих торгівельних підприємців межі ніколи не було, нема не буде.
   Так от, поки усі прилаштовувались до торгівлі, олігархати захоплювали підприємства у різні способи, та частіш за все — знищували їх, заради сіюхвилинної вигоди.
   Допрацювались, доприватизувались, дореформувались — підприємства, навіть цілі галузі, таки знищили.
   Люди робочі залишились без роботи і зарплати, без пенсій. Дрібний, середній клас «Торгаші» — без покупців з порожніми полицями та вітринами.
   Держава без бюджету.

   Якщо проїхати лише вулицею Одеською, то там прикмета часу нашого українського:

   Всуціль «МЕБЛЕВІ МАРКЕТИ» та «МОГИЛЬНО-ПОХОВАЛЬНІ ХОЛДІНГИ».

   Перші впрольоті за вищевказаних причин.
   Другі не можуть конвейєр своїх скорботних послуг навіть на обідню перерву зупинити.

   І волонтерами свідомими, несвідомими звичайно економіку не відновиш.

   Революційна ситуація склалася. Правда не ленінська, а новітня.
   Олігархи ще хочуть грабувати, а грабувати вже нікого і нічого.
   А народ і не хоче щоб його грабували, і посприяти не може у пограбуваннях тим першим, бо сам один одного по мізеру грабує, обкрадає: неборака небораку, жебрак жебрака.
   З закордонними траншами, грантами, кредитами — також останнім часом обломи відбуваються.
   Бо так швидко ті закордонні кредит — подаяння розкрадались і розкрадаються, що той забугор не встигає нові подачки кредитні видавати та вже й не поспішає.
   Та різні додаткові умови придумує — що ще з України поцупити під ті кредити можна: ліс, метал, золоті валютні запаси, рабсилу, дівчат гарненьких.

   • 8

    Январь 22, 2017 at 8:22 дп

    ну i…… а чого май…данiли?

 2. 6-5

  Январь 22, 2017 at 3:57 пп

  Пане «8-й» чи «8-ма»,
  Ну ми — майдауни, майдаунували для тего щоби і досі подовжувати Право Сектсирирувати, Свободо-факельно човгати п’ятами вулицями, декомуніздовувати вулиці, сквери, парки, стели, пам’ятники.
  Щоб бордюри, мости, а деінде і відхожі місця, у синьо-жовті кольори розфарбовувати та час від часу різні масовки проводити з показовими виставами примусової сміттєво-контейнерної люстрації державних чиновників.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска