Новости

В День Соборності первомайці пройшлись ходою „Моя Україна – єдина і неподільна”

1.5K

20 січня в місті відбулись урочисті заходи присвячені Дню Соборності України та 98-ої річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Розпочалися заходи урочистою ходою „Моя Україна – єдина і неподільна”. Святкова колона у складі студентської молоді, військовослужбовців військової частини, польова пошта В-3500, громадськості міста з державними прапорами та жовто-блакитними  повітряними кульками крокувала до погруддя Т.Шевченка. Тут в урочистій обстановці відбувся мітинг з нагоди державного свята.

Зібрання привітала міський голова Л.Дромашко, зазначивши у своєму виступі:

«22 січня 1919 року стало символом об’єднання України та навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято», «для послідовного руху вперед на шляху суверенності сьогодні нам надзвичайно потрібні політична стабільність, порозуміння, консолідація, мир та злагода у державі». З нагоди Дня Соборності Людмила Григорівна побажала первомайцям міцного здоров’я щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного міста та України. «В єдності – наша сила!» — зазначила очільниця міста.

Під час заходу молодь запустила в небо 98 повітряних кульок, присвятивши цю акцію 98 річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Наприкінці мітингу всі бажаючі поклали квіти до погруддя Т.Шевченка, делегація від зібрання поклала квіти до стели у сквері «Небесної сотні».

Міський голова Людмила Дромашко та секретар міської ради Сергій Бондарчук запустили в небо пару голубів, як символ мирної і незламної Української держави.

Цього ж дня делегація посадовців поклала квіти до могил загиблих учасників антитерористичної операції на сході України – Вадима Яновича та Романа Слободянюка.

 

3 Комментариев

 1. 14-17

  Январь 21, 2017 at 9:01 пп

  В фотках щось обличь зрілих людей не видать.
  Окрім тих, правда, що біля чи за трибуною.Але тим так належить за посадами. Та й вціськовим також.
  Зрілі, похилі люди не дуже вирушають на ті «святкові заходи» бо святкувати то ні з чого.
  Вони добре ще пам’ятають Україну з меншею кількістю різних «святків», а Україну — з працючими підприємствами, з здійснюваними планами її розвитку. З можливістю у українських родин отримати від держави чи підприємств житла, побудувати власні будинки квартири в ЖБК. Нормально пролікуватись у лікувальних закладах за рахунок створюваних працюючими людом фондів на вказані цілі. Можливістю отримати путівки у санаторії, будинки відпочинку, поїхати за бажання за кордон у турпоїздки. Навіть до дефіцітної Японії.Нарешті — отримати будь-яку освіту, фах, роботу за фахом, освітою і уподобаннями
  Для прикладу на Фрегаті працювало біля 6000 народу.На машинобудівному заводі ім 25 Жовтня — тисяч 3 народу працювало. На мясокомбінаті теж було тисяч 2-3 працюючого люду.
  На цукроварні — 2000 людей працюючих.
  А сьогодні що ? А ні ….я.
  І перспектив 0,00000000……….%.
  Поїзди пасажирскьі у місто й ті перестали ходити окрім приміського Котовськ-Помічна.

  От і не видно тих людей зрілого віку та ветеранів на от цих та інших подібних політвиставах. театралізованих «святкуваннях».
  А молоді йдуть бо їм як правило сказали йти організовано от і пішли.
  Вдень — організовано чимчикують на такі виставі, а надвечір та вночі — у нічні клуби «Адмірали» — витрачати виканючені у батьків, баів та дідів й без того мізерні зарплатні пенсії.
  За на даху будівлі колишньої Міськради, а тепер філій міськради начепили новий державний символ — Прапор Черво-Чорний чи Чорно-Червоний, якісь також театрали активісти та щек попередили мера, щоб і не подумала давати команду своїм підлеглим знімати того прапора.

  А по суті що то є ?

  А то є злочин — посягання на державний суверенітет, державність, знущання над державною символікою. Бо ж поряд з Державним символом Жовто-Блакитним Прапором причіпили прапор якогось незаконного збройного формування, що іменується Пе Се.
  Яке за тією злочинкуватою дією явно вже проштовхують свій намір існуючу державну та місцеву владу посунути та самим усістись на шию бідуючого народу.
  Задовбали всі ці світкувателі.
  І ті, що ще при владі, і ті, що спихують їх у такий рейдерсько-рекетичних спосіб. І ті що начебто люблять народ у кожну передвиборчу пору, а потім гребуть лише для себе.
  З а д о в б а л и…..

 2. 8

  Январь 22, 2017 at 8:10 дп

  та яка там еднiсть ? школярiв шкода, таке в мозг вдалбають, западенцi зi своим бИндерою носяться як дурень з торбою, вони без УНР нiхто, вот i долбають всiх еднiстью.

 3. горожанин

  Январь 22, 2017 at 8:50 пп

  масовку выгнали. гна она эта еднисть? страна расколота на два лагеря. послушайте что люди между собой говорят.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска