Новости

Як в Первомайську визнаватимуть бійців-добровольців, що воювали в АТО

3.0K

Інформація заступника Первомайського міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко щодо рішення 29 сесії Первомайської міської ради від 27.12.2016 року №1 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України» та №2 «Про звернення до Верховної Ради України щодо надання статусу бійців-добровольців АТО особам, які захищали незалежність, територіальну цілісність та державний суверенітет на сході України».

6 Комментариев

 1. Володя

  Январь 24, 2017 at 3:22 пп

  Пані Ольго, а кошти на пільги для добровольців атовців брати у кого будете?
  У (чи за рахунок) інших соціальноутримуваних людей — інвалідів, для яких незнаходиться коштів на пільгові придбання транспорту, на отримання чи придбання ліків на пільгових умовах?
  Чи може місцеві олігархи розкошеляться та продадуть зайві «ленкрузаки», «аудики», «беемвики», «мерсики» та припинять хімічити з НДСами, почнуть чесно податки сплачувати?
  Чи може хтось з київських та обласних олігархиків буде спонсувати пільги ддля первомайських атовців-добровольців?

 2. горожанин

  Январь 24, 2017 at 3:29 пп

  зачем на эту пьянь-рвань вообще что то выделять? ходили тут бездельничали, водку жрали и ни хрена не работали, поехали в ато что бы деть себя где то от безделья, там пили-жрали,мародерствовали, теперь все героями стали.за что им льготы? у нас что мало социальных слоев кому реально помощь надо? лучше бы детям-инвалидам больше средств выделили а не на этих оборванцев и мудаков.

  • 8

   Январь 25, 2017 at 10:39 дп

   Лучше и не скажешь. Надо что то делать — сначала с этой панночкой.

 3. 8

  Январь 25, 2017 at 10:36 дп

  Ця панночка Ольга вже скiльки рокiв на теплому мiсцi , поiмела з пособiй дитячих, там такi агенти сидять в соцiальному, хто до них звертаються мамочки — виходять без всього, а зараз з убiйцами буде дiло мати. Панночка зажралась та вiд неi йде чорствiсть та якась жорстокiсть.

  • ого

   Январь 26, 2017 at 9:39 дп

   К ней на прием личный вообще не попасть, всегда она в «командировке»

 4. 8

  Январь 26, 2017 at 10:21 дп

  Вона дозалицяеться

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска