Новости

Первомайці заборгували за газ 3 млн грн

800

23 січня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

В ході наради обговорювалась робота КП «Первомайський міський водоканал», зокрема, йшлося про пориви на водопровідних і каналізаційних мережах міста, необхідність наявності резерву матеріалів для ліквідації поривів та придбання екскаваторної техніки.

Директор КП «Тепло» Г.Мірошник підняв питання сплати за спожитий природній газ. Зокрема, рівень сплати бюджетних установ складає 97%, а населення – 47%. Також очільник підприємства повідомив, що станом на 23 січня загальна заборгованість за спожитий газ становить 3 млн. грн., яку треба заплатити до 25 січня поточного року.

Під час наради присутні обсудили встановлення відбійників по вул. Одеська (роботи почнуться за сприятливих погодних умов) та встановлення огорожі вздовж міського сміттєзвалища. Обговорили необхідність заміни ламп освітлення у Сквері Перемоги та по вул. М.Грушевського, роботи по завершенню ремонту покрівель багатоповерхових житлових будинків по вул. О.Коротченка та Корабельна. Говорили про необхідність укладання договорів між ОСББ та КП «Комунсервіс» на вивіз твердих побутових відходів. Спланували збори мешканців гуртожитку по вулиці Гвардійська, 4, щодо оплати комунальних послуг.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска