Новости

Первомайці заборгували за газ 3 млн грн

922

23 січня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

В ході наради обговорювалась робота КП «Первомайський міський водоканал», зокрема, йшлося про пориви на водопровідних і каналізаційних мережах міста, необхідність наявності резерву матеріалів для ліквідації поривів та придбання екскаваторної техніки.

Директор КП «Тепло» Г.Мірошник підняв питання сплати за спожитий природній газ. Зокрема, рівень сплати бюджетних установ складає 97%, а населення – 47%. Також очільник підприємства повідомив, що станом на 23 січня загальна заборгованість за спожитий газ становить 3 млн. грн., яку треба заплатити до 25 січня поточного року.

Під час наради присутні обсудили встановлення відбійників по вул. Одеська (роботи почнуться за сприятливих погодних умов) та встановлення огорожі вздовж міського сміттєзвалища. Обговорили необхідність заміни ламп освітлення у Сквері Перемоги та по вул. М.Грушевського, роботи по завершенню ремонту покрівель багатоповерхових житлових будинків по вул. О.Коротченка та Корабельна. Говорили про необхідність укладання договорів між ОСББ та КП «Комунсервіс» на вивіз твердих побутових відходів. Спланували збори мешканців гуртожитку по вулиці Гвардійська, 4, щодо оплати комунальних послуг.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.

2 Комментариев

 1. Щерба

  Январь 25, 2017 at 6:07 пп

  Який газ — така й оплата.
  Для прикладу:
  Один і той же посуд з приготування окропу для чаю чи кави, то бува закипає за 5-7 хвилин, а то ледь за 12 або й 15.
  Канфорка аж шипить при включеному газі, а полум’я майже мінімальне.
  А лічильник крутиться вправно.
  І щось не чути скільки пам’ятається, щоб якісь люди, організації, інспекції безпосередньо у приміщенні споживачів перевірили б якість газу (на хоча б з його теплотворності).
  За який газ виставляють нам рахунки цілком зрозуміло, а от який газ нам подають в квартири — це вже десятиріччями велика таємниця.
  Такі ж справи і з бензином, солярою, моторними маслами.
  Та й харчовими продуктами.
  Цукор, наприклад, бува продається аж блідо — коричневий, вологий, а ціну «совісні підприємці» гатять як за європейський вищий гатунок.
  А той цукор коричневий може йти лише на промислову, тобто фактично повторну переробку на якісний білий тобто — очищений рафінований.
  А цукрки які бувають гидкі, такі що їх ні миші, ні моля не хочуть навіть їсти.
  А державі і місцевим владам на те все що поганьське робиться людям — аж до дупи.
  Зате Україна — понад усе. У сенсі вищенаведеного.
  Понад порядок, понад совість, понад чесність, понад справедливість. Тобто дійсно понад — Людьми.

 2. Шейла

  Январь 25, 2017 at 11:40 пп

  Качество газа действительно ужасное.За что платим? Стакан воды закипает через 5-7 минут.А температура в комнате за5-часов работы газового котла повышается всего на 1 градус,это при том,что квартира утеплена снаружи.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска