Новости 31 января 2017

До привласнення грошей на ремонті доріг в Первомайську причетний ще один підприємець

Як вже повідомлялось раніше, 21.01.2017 керівнику будівельного підприємства повідомлено про підозру у привласненні понад півмільйона бюджетних коштів при ремонті доріг у м. Первомайську.

З урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів 27.01.2017 Первомайською місцевою прокуратурою оголошено підозру про вчинення злочину ще одній особі – підприємцю, який здійснює професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг.

Вказана особа неналежним чином здійснювала технічний нагляд за якістю та обсягами виконаних робіт капітального ремонту доріг у місті Первомайську, завдяки чому у підрядного підприємства виникла можливість не виконувати повністю всі роботи та привласнити понад півмільйона бюджетних коштів при ремонті доріг.

Підприємцю повідомлено про підозру за ч. 1, ч. 3 ст. 365-2 КК України (зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги з метою одержання неправомірної вигоди) та ч.3 ст.358 КК України (складання та видача особою, яка здійснює професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, завідомо підроблених офіційних документів).

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та накладення арешту на майно останнього з метою забезпечення відшкодування шкоди, завданої злочином.

Санкція статей передбачає покарання до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Розслідування триває.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top