Новости 29 января 2017

Жителька Первомайська Олена Мурза отримала звання «Мати-героїня»

26 січня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось засідання чергової сесії міської ради. На початку сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Міський голова Л.Дромашко виконала почесну місію, вручивши посвідчення та нагрудний знак про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Мурзі Олені Вікторівні.

В ході сесії міський голова озвучила звернення, що надійшло на її ім’я від групи депутатів-представників політичних сил ВО«Батьківщина», ВО«Свобода», «БПП «Солідарність», які вимагали включення до порядку денного міської ради питання щодо оголошення недовіри секретарю міської ради С.Бондарчуку.

В ході палкого обговорення означеного звернення виникла необхідність провести спільне засідання постійних комісій міської ради, для чого  була оголошена перерва.

Під час засідання комісій міської ради деякі депутати запропонували включити до порядку денного сесії додатково питання про дострокове припинення повноважень Первомайської міської ради та про внесення змін до умов оплати праці міського голови.

Провівши спільне засідання постійних комісій міської ради, депутати продовжили сесію. Шляхом таємного голосування депутати вирішували питання щодо оголошення недовіри секретарю міської ради С.Бондарчуку та про дострокове припинення повноважень Первомайської міської ради. Означені рішення не отримали підтримки більшості депутатів та не були прийняті.

Сесія продовжила свою роботу. З огляду на пізній час та безперервні палкі дебати, депутати політичних сил «БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина» внесли пропозицію перенести сесію на іншу дату, проте депутати групи «Розвиток» розуміючи важливість питань порядку денного сесії, та необхідність їх якнайшвидшого прийняття не підтримали означену пропозицію.

Роботу сесії та подальший розгляд важливих питань життєдіяльності міста представники політичних сил ВО«Батьківщина», ВО«Свобода», «БПП «Солідарність» усіляко гальмували. Депутати означених політичних партій постійно виступали з необґрунтованими звинуваченнями на адресу міського голови та депутатів, що увійшли до складу депутатської групи «Розвиток» та не дивлячись на пізній час (сесія тривала майже до 23.00) повсякчас вимагали перерви. Під час розгляду питань порядку денного сесії депутати представники «БПП «Солідарність» та деякі представники ВО «Батьківщина» покинули сесійну залу, таким чином проігнорувавши прийняття важливих для життєдіяльності міста рішень.

За результатом роботи сесії депутати прийняли 11 рішень стосовно життєдіяльності міста, зокрема, наступні:

 • про затвердження перспективного плану роботи Первомайської міської ради на І півріччя 2017 року;
 • про внесення змін до бюджету м.Первомайська на 2017 рік;
 • про приватизацію земельних ділянок;
 • про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок на умовах оренди;
 • про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах власності;
 • про внесення доповнень до рішення міської ради від 25.02.2011 року №28 «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу або право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах»;
 • про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок;
 • про відведення земельних ділянок військовослужбовцям – учасникам АТО;
 • про надання і вилучення земельних ділянок;
 • про поновлення договорів оренди земельних ділянок;
 • про участь Первомайської міської ради у Проекті модернізації медичного обладнання в Первомайській центральній медичній багатопрофільній лікарні.

В зв’язку з тим, що сесія тривала більше як 12 годин поспіль інші питання порядку денного вирішено було розглянути на сесії, яку призначити на 30 січня поточного року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top