Новости 01 февраля 2017

В Первомайську утилізувати рідкі нечистоти стане дорожче

30 січня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко за участю секретаря міської ради С.Бондарчука відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

В ході наради обговорювалась необхідність проведення 2 лютого о  13.00 годині круглого столу з питання рівня сплати мешканцями міста Первомайська за житлово-комунальні послуги та питання здійснення позовної роботи щодо стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги. Також обговорили необхідність прийняти участь в загальних зборах мешканців мікрорайону «Коротченка», що відбудуться 4 лютого о 14.00 годині щодо розрахунку нових тарифів на утримання житлових будинків та прибудинкових територій. Говорили про необхідність проведення реконструкції освітлення по вулиці Михайла Грушевського, а саме встановлення енергозберігаючого LED-освітлення. Однак кошти бюджету 2017 року передбачені лише на утримання існуючого вуличного освітлення. В. о. директора КП «Первомайський міський водоканал» С.Бойчук повідомив про проведену зустріч з підприємцями, що займаються вивезенням рідких нечистот, з метою роз’яснення необхідності збільшення розміру сплати за утилізацію рідких нечистот, що здійснювалась на умовах фіксованої сплати. Начальник відділу розвитку і експлуатації житлового фонду та інженерної інфраструктури управління ЖКГ міської ради Л.Солдатенкова повідомила про проведення 2 лютого в м. Києві семінару на тему «Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві для підприємств ЖКГ. Ключові інструменти ефективного управління персоналом» та запросила прийняти участь бажаючих керівників підприємств.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.

2 Комментариев

 1. Нечасний Сектор

  Февраль 1, 2017 at 6:13 пп

  Що то означає: от те загадкове не розшифроване у конкретні тарифні цифри «….стане дорожче».
  І що слід розуміти під «вивезенням» і «утилізацією».
  В інших місцевинах нечистоти у вигляді рідини відкачуються з фікальних відстійників насосних станцій трубопроводами до очисних споруд.
  У нас же цих споруд, як працездатних, практично нема вже скоро як 30 років.
  То що ж тоді планується, що приватні перевізники асенізаційними автомобліями — цистернами будуть відвозити нечистоти у ті міста та селища, де очисні споруди працюють?
  То тоді дійсно вивезення нечистот на утилізацію буде обходитись у золоті витрати на споживачів.
  За що ж тоді брались та беруться гроші з людей за прийняття з багатоквартирних будинків каналізаційних стоків, якщо очисні споруди десятиріччями не працюють?

  • Лев

   Февраль 3, 2017 at 8:32 пп

   Да их и по прежним тарифам не очень утилизировали. Известно, что очистительных сооружений, как таковых, у нас давно нет, но городские власти хоть делает хорошую мину. А некоторые жители зарубежья, которых гостеприимно приютила Первомайщина, и которые делают не слабый бизнес на глубокой переработке и экспорте ореха, от такой необходимости освобождены. У них из конторы, граничащей с территорией рынка на оную выведены трубы и идёт сброс фекалий, которые текут прямо под пищеблок со стороны ул. Крупской. Реально стоит вонь и плывут какашки, на которых сейчас падают старенькие бабушки. В Сирии, или Турции так принято срать в наглую людям под ноги? Или это в виде особой благодарности жителям, которые падают на льду из замерзшей мочи и летом нюхают амбре от жизнедеятельности хорошо физически развитых, многочисленных организмов? Деньги решают всё, или может власть ждёт вспышки инфекций и реакцию Николаева?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top