Новости 01 февраля 2017

Чиновницю Первомайської міської ради, засуджену за вчинення корупційного злочину, нарешті звільнили

Прокуратура Миколаївщини, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері запобігання корупції, вживає заходи до забезпечення застосування  законного покарання до осіб, винних у скоєнні корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Зокрема, вироком Первомайського міськрайонного суду начальника відділу комунальної власності і земельних відносин управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Первомайської міської ради визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом) та призначено покарання у вигляді штрафу в сумі 12750 грн.

22 грудня 2016 року вирок набрав законної сили, в зв’язку з чим вказана особа повинна бути звільнена відповідно до ст. 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Проте станом на 19.01.2017 вона не була звільнена.

Реагуючи на порушення, Первомайською місцевою прокуратурою відповідно до ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», на адресу Первомайської міської ради внесено подання з вимогою провести службове розслідування за вказаним фактом в діяльності міської ради.

За результатами розгляду подання прокурора розпорядженням міського голови від 25.01.2017 року №64-рк посадову особу звільнено з посади.

Прокуратура і надалі принципово домагатиметься того, щоб посадові особи органів місцевого самоврядування, притягнуті до відповідальності за корупційні правопорушення, були звільнені з займаних посад.

3 Комментариев

 1. Огиря

  Февраль 2, 2017 at 1:41 пп

  Це Ви прізвище чиновниці не називаєте того, що це не має суттєвого значення ? І не принципіально?
  Бо маєте, мабуть, на увазі, що судимим може стати будь-яка чи будь-який чиновник комунальних влад чи служб ?
  Чи чому ???!!!

  • Ант119

   Февраль 2, 2017 at 7:43 пп

   Потому что это все утка. Это так, для отвода глаз. Типа кто то что то делает

 2. #Зрада

  Февраль 3, 2017 at 12:45 дп

  Потому что их Мосякин финансирует и говорит что и как писать. Это заказной сайт рыгов.
  Пора людям глаза открывать.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top