Новости 05 февраля 2017

В Первомайську відбувся фестиваль української пісні «Пісенна моя Україна»

27 січня 2017 року в міському Центрі культури і дозвілля ім. Є.Зарницької пройшов щорічний традиційний ІV регіональний фестиваль української пісні «Пісенна моя Україна». Свої витоки фестиваль бере з ініціативи адміністрації Первомайського політехнічного інституту Національного університету ім. Адмірала Макарова. З кожним роком фестиваль набирав обертів, збільшував аудиторію, розширював кордони учасників. За останні 2 роки фестиваль вийшов на більш високий рівень, ставши регіональним, відкривши двері для участі іншим містам та районам не тільки Миколаївщини, але й сусіднім областям. 

Перед початком фестивалю учасників та глядачів привітали заступник Первомайського міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, директор Первомайського політехнічного інституту Національного університету ім. Адмірала Макарова С.Доценко та депутат міської ради О.Іванченко.

Цього року  у фестивалі прийняли участь 12 народних самодіяльних колективів та 4 вокалісти з українськими народними піснями. За рішенням суддівської колегії кожен колектив та окремі солісти були відзначенні грамотами та  подарунками. Переможці та фіналісти відзначенні грамотами та цінними подарунками. Після проведення церемонії нагородження всіх присутніх привітала начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська, яка подякувала учасникам за яскраві виступи та прославляння української народної пісні на теренах України. Також, висловила слова подяки співорганізаторам та вручила пам’ятний подарунок депутату міської ради, ведучій заходу Н.Клименко.

Свято видалось на славу, і вже в 2017 році фестиваль відкриє двері новим, талановитим колективам та солістам, які возвеличують українську народну пісню.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top