Новости 05 февраля 2017

Виявилось, що система «Рада» в Первомайській міськраді працює зі збоями

1 лютого 2017 року в сесійній залі Первомайської міської ради відбулось повторне тестування електронної системи поіменного голосування «Рада», після оновлення програми розробником. В результаті тестування були виявлені незначні недоліки, пов’язані з роботою основних серверів, а також не вдалося зареєструвати одного депутата з 37. В загалом розробником програмного забезпечення була виправлена більшість недоліків, виявлена під час попереднього тестування. Усі недоліки виявлені цього разу також будуть направлені розробнику для усунення.

Тестування проводилось на чолі із секретарем міської ради С.Бондарчуком за участю завідуючого інформаційно-технологічним відділенням Первомайського політехнічного інституту національного університету кораблебудування ім.адмірала Макарова О.Калашнікова, викладача І.Островської та студентів вищезгаданого закладу Д.Копієвського, О.Лємєшева, В.П’янкова та Д.Анастасенка.

1 Комментарий

  1. Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

    Февраль 6, 2017 at 10:06 дп

    ну нарешті,це допоможе відремонтувати майже усі вулиці в місті,абозробе воду якісною і дешевою,або Кукуруза менше буде відкат брати …..ні нічого не буде ?то скажіть мені накой громада витратила кошти на цю дурню,мені особисто начхати як там депутати голосують кнопочкою чи руками….

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top