Новости 06 февраля 2017

Перевиконання склало 4%, а по факту «недостача» більше 2 мільйонів, — Корой про бюджетні «махінації» Дромашко

На наступній сесії Первомайської міськради заплановано затвердити звіт про виконання бюджету за 2016 рік. Попри «вилизані» звіти та позитивні висновки, далеко не всі депутати сліпо вірять цифрам, що презентує міська влада. Майже по всім статтям доходів є розбіжності, а депутатам пропонують «не паритись» та затвердити все як є.

На своїй сторінці у Фейсбуці Віталій Корой розповів про фінансов «махінації»  мера Людмили Дромашко та реальну ситуацію з бюджетом:

«Продовжимо сьогонішній фестиваль «ефективної» роботи виконавчої влади. Так от, на наступну сесію планується прийняття рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Первомайська за 2016 рік». Що цікавого. Дають загальні цифри. Абсолютно неможливо з даної інформації аналізувати економічний стан. Відсутня інформація у розрізі класифікації доходів бюджету (частина на скріні). Що, куди? Скільки? Де недовиконання? Абсолютно нічого не зрозуміло. Ну кажуть шо все гуд і не партесь… Наприклад, пишуть «По екологічному податку планові показники за 2016 рік перевиконані на 20,384 тис.грн. або на 32,0% при плані 63,8 тис.грн., фактичні надходження склали 8,184 тис.грн., порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження по вказаному податку збільшились на 6,768 тис.грн. або на 8,7%.» Ну… 8.184 – то зрозуміло. Повинно бути 81… Але скажіть, чому у вашому «перевиконано» по коду 19010200 (Надходження від скидів у водні об’єкти) складають всього 3%!!!??? За це звітувати не потрібно? Забули? Яке прикре співпадіння…».

Примітно, що перевиконання бюджету по факту демонструє його дефіцит:

«Далі, цитую: «По податку на прибуток підприємств комунальної власності при уточненому плані 82,5 тис.грн. фактично надійшло 82,570 тис.грн грн., план перевиконано на 100,1%»
Гарно звучить, згодні? От тільки план на 2016 рік складав 235 тисяч… І виходячи з цього недовиконання даної статті доходів склало 65% по факту… А у звіті кажемо, що молодці, 100,1% перевиконання! Браво! ))) Скільки таких «уточнених» моментів у звіті остаточно невідомо, тому як сам звіт ні про що… Відомо що у бюджеті на 2016 рік по платі за землю (для влади уточнюю по кодам 18010500, 18010600, 18010700, 18010900) сума складала18,983 млн. потім, як пишеться у звіті його «уточнили» до цифри 16,877 млн… і вуаля, перевиконання склало 4%… А по факту «недостача» більше 2 мільйонів… Таких моментів повен звіт… І недаремно не хочуть приймати «Відкритий бюджет», тому як у мешканців виникає досить багато питань… Нічого, все буде «openbudget»!!!».

Депутат від ВО «Свобода» Михайло Медведчук вважає, що дані факти свідчать про подальшу узурпацію влади у місті:

«Враховуючи проект змін до Регламенту ради від Дромашко-Опоблоку, робимо висновок, що цинічна узурпація влади продовжується. Суцільна вакханалія у бюджетній сфері, пряма можливість проводити любе рішення ради без попереднього обговорення в депутатських комісіях, спираючись на контрольовану більшість, пряма заборона будь-якого протесту (фактично придушення опозиції), корупційні випадки у виконкомі і багато іншого. Це вже не оспівана Дромашко демократія — це вже авторитарне правління. Вона любить говорити: «ви хочете зробити мене англійською королевою»!!! Та ні… це схоже на якусь африканську країну з маразматичним тираном і олігархічною калікою».

5 Комментариев

 1. терен

  Февраль 6, 2017 at 5:27 пп

  пусть Виталик расскажет про свои палатки с мороженным в центральном парке и на территории нац.парка «Бугский Гард».Какие земельные налоги он платит……ну и про экологию тогда можно поговорить.

 2. Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

  Февраль 6, 2017 at 8:12 пп

  а це той дЄпутат що дорогу зробив на Сах-заводі ? http://pervomausk.info/news/14494 ось новина,може хтось забув та я нагадаю 🙂 як там дорога ?

 3. Вопрос

  Февраль 7, 2017 at 12:07 дп

  Если Миша так прекрасно разбирается в цифрах… так пусть объяснит как набравши всего 17 голосов избирателей и будучи чуть ли не последним в списках свободы он вдруг стал депутатом сильно разбирающимся в бюджете города) какие законы арифметики и логики сработали при этом))

 4. Василий

  Февраль 7, 2017 at 9:14 пп

  Медсестрам с городской поликлиники где обещанное повышение минималки?????? Совсем зажрались Вы господа депутаты!!!!!!! Забурели гниды?????? Городская власть ни в п..зду!!!!!

 5. Талпа Михайло

  Февраль 7, 2017 at 10:47 пп

  На вила всіх падлюк!
  Дромашко за грати! Мене на трон! Дужє хочу! Аж ножками соваю під столом! Буду Мішаю Царьом всія земель Первасайських! Буду такий сидіти і тіпа всі мені будуть кланятися і пісок цілувати по якому я хожу!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top