Новости 07 февраля 2017

Первомайські ліцеїсти вирішили зірвати заняття та розпилили сльозогінний газ

02.02.2017 р. в нашому славному місті відбулася подія, що сколихнула свідомість, вкотре змусила замислитись про необхідність термінової трансформації чинного законодавства шляхом посилення осіб, що скоїли правопорушення! Близько 13:00 год. 02.02.2017 р. до управління в телефонному режимі від інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області надійшло повідомлення про застосування студентами ДНЗ «Первомайського промислового професійного ліцею» в приміщенні навчального закладу аерозолю сльозоточивої дії, що спричинило зрив навчального процесу та втрату свідомості однією зі студенток.

З метою з’ясування обставин інциденту в профілактичному пункті управління у справах дітей під головуванням начальника управління Перкової Н.М., та за участі головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління Костенка В.В., інспектора сектору ювенальної превенції Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В., представників адміністрації навчального закладу проведена співбесіда з неповнолітніми студентами ДНЗ «ПППЛ». За результатами перевірки встановлено, що студентами був використаний засіб сльозоточивої дії «Перець-4», придбаний особисто одним з неповнолітніх в місцевому зброярському магазині.

Шановні панове підприємці, співгромадяни, звертаємо Вашу увагу та просимо запам’ятати, що згідно п. 5 Положення про порядок продажу, придбання, реєстрації,обліку і застосування, спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1993 р. «Про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії», упаковки з аерозолями сльозоточивої та дратівної дії (газові балончики) реалізуються (продаються) громадянам, які досягли 18-річного віку.

За вказаним фактом прийняте рішення про притягнення батьків дітей до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Що найжахливіше, є постраждалі, навіть попри відсутність реальної загрози життю чи здоров’ю осіб що використали балончик! До дитячого реанімаційного відділення з діагнозом отруєння газоподібною речовиною потрапила студентка навчального закладу. За інформацією Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області відкрите кримінальне провадження, слідство триває.

Ласих до швидкої наживи підприємців, що не керуються в роботі чинним законодавством застерігаємо навіть від міркувань реалізовувати подібні засоби самозахисту неповнолітнім! Хіба так важко перевірити паспорт!? Вчіться жити в правовій державі, інакше цьому будуть вчити правоохоронні органи!

2 Комментариев

 1. Федор

  Февраль 7, 2017 at 7:53 пп

  Да цих дебілів все місто знає. Вони мою козу вкрали і вим’я лизали в лісі

 2. Талпа Михайло

  Февраль 7, 2017 at 10:43 пп

  Це члени моєї маладої каманди, не треба їх чіпати, ви скотиняки тупі та вонючі!
  Вжє взавтра всранці наш супєр йурист Лілі Недашкіффська буде в правоохоронців захищати цих маладих патрійотів яких паклюжить стара влада ригівська. Всіх на вила! Однозначно!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top