Главные новости

Вона жити не буде, — Дромашко погрожували розправою за зняття прапору УПА

4.4K

Близько місяця тому під час святкування 107-ї річниці з дня народження Степана Бандери первомайські націоналісти встановили червоно-чорний прапор ОУН УПА на даху міського будинку культури. Попри хвилю патріотизму, що вже декілька років триває в Україні, розміщення політичного прапор на державній установі схвалили далеко не всі мешканці міста. 

Під час однієї зі спроб зняти прапор мер Первомайська Людмила Дромашко наткнулась на жорсткий супротив та погрози. Націоналісти погрожували вбити людину, яка виконає розпорядження міського голови та зніме прапор ОУН УПА. Про це під час одного з засідань наглядової ради повідомила сама Дромашко:

«Дійсно, сьогодні це є адміністративна установа нашого міста, де було прийнято рішення встановити на всіх фрагштоках державні прапори. Але я вам скажу відверто, я була попереджена, мені сказали: «Ми знаємо, що ти сама туди не полізеш, але якщо ти даси вказівку. Людина, яка змінить цей прапор на державний, вона жити не буде і це все буде на твоїй совісті. Вибачте, я таких розпоряджень давати і підставляти (людей, — РЕД.) не буду. Можете мене звинувачувати, можете що хочете робити, я його туди не вішала».

Примітно, що ці погрози чули правоохоронці, але ніяких дій не здійснили:

«Правоохоронній органи були присутні, коли це все здійснювалось, але ніяких дій зі сторони правоохоронних органів не було здійснено».

25 Комментариев

  1. володимир

    Февраль 7, 2017 at 8:06 пп

    Якщо в нас вже на державній будівлі вивішують не державні прапори,то що це як не сепаратизм?І чому?Нереагують органи силових та правоохоронних органів?

    • Арсен Гарастян

      Февраль 8, 2017 at 12:26 дп

      Правильно написали в статье — что присутствовали правоохранительные ОРГАНЫ а не полицейские. Иначе и не назовешь…

      • Шурик.

        Февраль 11, 2017 at 7:31 пп

        Я там видел только один орган — и тот обрезанный…))

    • Шурко жив!

      Февраль 10, 2017 at 2:11 пп

      Оно им надо! )))))))))

      Это ж не наркотой торговать и не электроудочкой рыбу уничтожать, бабла от этого им не добавится!))

  2. 8

    Февраль 7, 2017 at 8:26 пп

    Як деякi люди верещать , що де ви бачите бандеровцiв? Не треба нас нi вiд кого захищати !!!

    • 8

      Февраль 7, 2017 at 8:32 пп

      Як по менi, то русскiй мiр набагато человеколюбiв, багато в нашому мiстi з пiною у рта галасуть за радiкалiв, бо самi такi скаженi……….

  3. Василий.

    Февраль 7, 2017 at 10:20 пп

    В прошлую субботу один из флагов «наклонили». Наверное то был тонкий намёк…

  4. Талпа Михайло

    Февраль 7, 2017 at 10:40 пп

    Я не при ділах. Моя молода каманда тожє. Однак, вважаю, що всіх треба на вила і за грати!!! І так буде з кожною скотинякою котра буде людей за кізяки вважати!
    Слава моїй маладій каманді! Уря!

    • гость

      Февраль 7, 2017 at 10:50 пп

      Ты уже в «ляшковца» перекрасился?)
      У тебя опять новый хозяин?)
      Вилы тебе в партии геев и прочих заднеприв…х выдали?) Смотри себя не уколи)

    • PTN PNX

      Февраль 8, 2017 at 10:07 дп

      Слышь пидор, и бе сколько лет сопляк? Родыч самого главного скотеняки? Закройся уже и не воняй, патриот геевский

  5. ОНУНЦ Лекція Бравових Знань

    Февраль 8, 2017 at 11:13 дп

    Є закон про місцеве самоврядування та його органи, якими є і ради, і Голови Рад і виконкоми.
    Так от за тим законом передбачені права органів і там передбачено, що орган самоврядування різного серед іншого та в першу чергу відповідає за дотримання правопорядку на підлеглій йому території в межах міста, селища, села.Бо ж навіщо тоді така влада, яка цього не робить.
    До режиму правопорядку відноситься все, що врегульовано законодавством усіх рівнів, у тому числі місцевим законодавством: рішеннями, розпорядженнями місцевих владних органів.
    Тому, якщо місцевою владою було прийнято рішення про розміщення на флагштоках адмністративних будівель державного прапору, а це як раз і врегульовано законом, то інші прапори там не мають висіти чи навіть лежати в водозливних жолобках покрівель.
    Та ж ситуація, про яку розповідає Голова Ради, свідчить про порушення правопорядку і місцевого і, тим паче, найвищого — встановленного Законами України.
    Законами України визначено Державні символи, у тому числі Державний Прапор, Герб, Музично-співочий — (Гімен чи Гімин), тому розміщення на рівні з державним прапоровим Символом будь-якого іншого — це як мінімум неповага до державного символу, як максимум той ж варіант націобандерівського сепаратизму, який не визнає офіційної влади і претендує на її захоплення повзучим методом.
    А погроза Голові міськради грохнути будь-кого, а може ж і власно її (та й така заява націонів не виключено, але Л.Г. про те могла й промовчати) за те, що будуть той червоно-чорний прапор прибирати з адмінбудівлі, укупі з тим сепаратистськими діями, то є вже повний кримінал, який підвідомчий не лише Нацполіції, Прокуратурі, а в першу чергу — СБУ.
    І міський орган самоврядування, а обласний тим паче, вправі вимагати звітування від Прокуратури, Нацполіції та й за відповідним регламентом — від СБУ, щодо їх заходів, роботи, діяльності з забезпечення правопорядку на обслуговуваній території.
    Саме, що могло б бути неприємним для власника тієї адмінбудівлі, у тій кри мінальній прапоротеатралізації — це те, що якби хтось з тих «прапороносців» зірвався з покрівлі та телепнувся об замерзлий асфальт, довелося ще б відповідати (владі ж) перед родиною загиблого чи перед ним самим за каліцтво, яки би вижив, за те, що влада не тримала належним чином зачиненими отвори до горища, через яке ті кадри пробрались на покрівлю.

    І нарешті:
    п.40 ст.26 того ж Закону Про місцеве самоврядування виключна компетенція Ради: заслуховувати Прокурора та керівництво Нацполіції щодо діяльності з боротьби зі злочинністю, дотримання громадського порядку та результатів їх діяльності на підпорядкованій Раді території.
    От і заслухайте, пані Людмила Григорівна, що та Прокуратура, Поліція поробляє,а точніш спостерігає як націонал-котяки по коньках ВАашої адмінбудівлі серед білого дня з недержавними прапорами вигулюються та розвішують їх слава Бога, що не замість, а лише поряд з Державними.

  6. Вольдемар

    Февраль 8, 2017 at 12:15 пп

    У Німеччині фашизм також появився на тлі наявного у ній на той час безробіття, жебрацтва, внутрішньо-державного політичного та супільно-громадського загального бардаку.
    Коли спочатку у кодляки, гурти сгруповувались, а потім і прийшли до влади недоучки, малоучки, геть неучі, але агресивні в намірах і діях.

    Але навіщо це і нам ? Щоб через якийсь час власний новий Нюрнберзький процес ?

    Що іншого, цивілізованого, шляху об’єднання народу навколо створеної ним же порядної влади нема ?
    Якщо нема, то ми не народ, а так біомаса, якою легко понукають та потурають: і внутрішні авантюристи і зовнішні провокатори.
    При цьому не без меркантильних для себе інтересів.

    Так от як раз із того, нецивілізованого, агресивного, й вигукнулись погрози Меру з приводу «…..не рухайте наш прапор». Поки що.

  7. Свидетель

    Февраль 8, 2017 at 4:55 пп

    Я з повагою ставлюсь до червоно-чорного прапору, символа національно-визвольної боротьби Українського народу. Разом з тим для мене є державна символіка, зокрема і синьо-жовтий прапор, який має бути на державних установах, на будівлях комунальної та державної власності. Законодавством України ці питання врегульовані. Одним словом — заміна державної символіки іншими атрибутами є є порушення законодавства України і це не має відношення до того, як населення Первомайська ставиться до особистості міського голови.

    • Кольченко

      Февраль 8, 2017 at 5:47 пп

      Пане свідєтель,
      от і повідай як «боролись» Шухевич з Бандерою зі своїми «героями» за національне визволення проти Гитлеровців та проти своїх же земляків сокирою та удавкою.

      Якщо дещо буде проблематично об’єктивно все «згадати», то зайди в Інтернет-пошук та знайди:
      на сайті: http://www.ukrstor/poliszczuk-girkapravda.html

      «Гірка правда.Злочинність ОУН-УПА (сповідь українця)».

      Автор книги, виданої в Торонто, Віктор Поліщук, якого, судячи з його біографії, важко запідозрити в необ’єктивності викладення подій тих кривавих часів.

  8. горожанин

    Февраль 8, 2017 at 7:47 пп

    а вот интересно националисты не боятся что поменятся все скоро( а это произойдет обязательно) и им скоро прийдется переживать за жизни свои, или у них кровь не течет и они бессмертные?за все прийдется ответить,хотя их будут так драпать что не догонишь), они все герои только на словах, а в донбасс поехать и донецким рассказать кого убивать а кого помиловать кишка тонка.

    • ВаХА.

      Февраль 8, 2017 at 10:22 пп

      Так ты ж глянь кто они -первомайские «националисты»! У них развитие на уровне 4 класса 14 школы (не в обиду инвалидам). Чем там думать?! Один шрам чего только стоит — ИТЕЛЕКТИЩЕ!!!

  9. Вася.

    Февраль 8, 2017 at 10:14 пп

    Писаки *уевы! У вас на лбу скоро неприличные слова писать будут — а вы это «хаваете». Чмырота!!! Пошли бы и сняли нахер те тряпки, а вместо них повесили флаги просраной вами страны!
    п.с. Лестница внутри двора…

  10. Доколе

    Февраль 9, 2017 at 10:04 дп

    Ну що нащадки козацького роду як вам євроінтергація? Мало вам війни, тарифів та інших знущань над вашою гідністю? Понасирали в шаровари і сидять ждуть поки европейці ім зарплати по 5тис євро принесуть.

  11. Шейла

    Февраль 12, 2017 at 1:15 дп

    Странная у нас «мерша» однако???!!! Действуй по закону…Напиши заяву в милицию,пусть прийдут и снимут этот чертов флаг…

    • Шурик.

      Февраль 12, 2017 at 3:12 пп

      А ВАМ СЛАБО?

      • Шейла

        Февраль 13, 2017 at 4:05 пп

        Конечно,в моем-то возрасте….

  12. Ленин

    Февраль 15, 2017 at 9:51 пп

    Нах… всех этих блядеровцев и флаг им в жопу черно красный. Пусть пугают на западной Украине этим ублюдком или в Канаде где выросли его Блядети а нам всем по ХХХ……

  13. козак

    Февраль 20, 2017 at 11:57 дп

    ленин этож ты пед) вот и запихни себе мразь комуняцкая и вали на паРАШКУ)))

    • Сталин

      Февраль 20, 2017 at 11:29 пп

      Ты уебок при коммунизме люди жили,растили детей,наслаждались жизнью а при вас,всегда была нищета !!! Сдохни тварь!!!

      • Берия

        Февраль 21, 2017 at 10:41 пп

        Ленин , Сталин-афигеть, как круто, сплошные пережитки прошлого, ностальгия давит по СССР- так давайте в мавзолей , пока места есть. А насчет коммунизма- так его в СССР не было. Был развитой социализм, а коммунизм Хрущев планировал построить к 1980му, но не дожил бедняга. Потом Брежневым сроки отодвинулись до 2000 года . Так что по Брежневу коммунизм сейчас- наслаждайтесь.