Новости 15 февраля 2017

Влада Первомайська попередила, що тепло відключать раніше запланованого, якщо населення продовжить множити борги

13 лютого 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради в чергове обговорювалось питання проведення інформаційної роботи серед населення з метою підвищення рівня оплати населенням коштів за послуги з централізованого опалення погашення, що надаються КП «Тепло», адже відсоток оплати населенням залишається дуже малий, а борги чималі. Якщо ситуація не зміниться – централізоване опалення буде відключене раніше запланованої дати.

Міський голова проінформувала про зустріч з мешканцями мікрорайону «ПМК-226», що відбулась 11 лютого поточного року, озвучила проблемні питання, що хвилювали мешканців, надала доручення посадовцям для найскорішого вирішення цих питань. Людмила Григорівна також довела до відома розпорядників бюджетних коштів інформацію про те, що в рамках фонду «Глобальна Британія» у квітні 2017 – березні 2018 року Посольство Великої Британії в Україні оголошує конкурс пропозицій для здійснення проектної роботи. Розглядатимуться проектні пропозиції у сфері демократичного розвитку, економічного розвитку та енергетики з бюджетом до 20000 фунтів стерлінгів. Міський голова запропонувала посадовцям прийняти участь у даному проекті та в подальшому цікавитись іншими проектами.

Перший заступник міського голови О.Кукуруза повідомив про участь 7-12 лютого 2017 року у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Ресурсозбереження та якісне водо забезпечення – стратегічний напрямок розвитку ВКГ України», яка проходила в місті Яремче Івано-Франківської області. Під час роботи конференції проводилась традиційна галузева виставка технологій та обладнання, були обговорені нагальні проблеми галузі та шляхи їх вирішення.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко запросила присутніх прийняти участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану, що відбудуться 15 лютого 2017 року о 12.00 годині у сквері пам`яті по загиблих воїнах-афганцях.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.

1 Комментарий

  1. Ант119

    Февраль 16, 2017 at 8:12 дп

    А чего ждали с такими тарифами.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top