Новости 15 февраля 2017

Дромашко зустрілась з воїнами-інтернаціоналістами

13 лютого 2017 року в сесійній залі Первомайської міської ради у форматі «круглого столу» відбулася зустріч міського голови Л.Дромашко з воїнами-інтернаціоналістами.  Присутні мали змогу наживо поспілкуватися з очільницею міста та отримати відповіді на питання, що їх турбують.

Під час зустрічі, зокрема, йшлося про пільгові аптечні рецепти, безкоштовний проїзд учасників бойових дій в міському пасажирському транспорті загального користування, деякі аспекти нарахування субсидій, тощо. З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річниці виводу військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану міський голова вручила найактивнішим воїнам-інтернаціоналістам подяки виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінні подарунки.

У заході взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, головний лікар КЗ «Первомайський міський центр ПМСД» Т.Оболенська, представники пенсійного фонду, голова Первомайського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів В. Йонга, учасники бойових дій в Афганістані та воїни-інтернаціоналісти, рідні та близькі загиблих воїнів. Всього в заході взяли участь понад 50 осіб.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top