Новости 15 февраля 2017

Первомайські каратистки виграли на Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup

Днями у СК «Надія» (м. Миколаїв) проходить Відкритий чемпіонат області з кіокушинкай карате «Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup – MYKOLAIV 2017».

2 спортсменки Первомайської міської Федерації кіокушин карате Середенко Уляна та Кульчицька Анна прийняли участь у данному чемпіонаті. Метою змагань було підвищення майстерності спортсменок у звязку з їх запланованою у частю у Чемпіонаті Світу з кіокушин карате, до якого залишається вже зовсім мало часу. Всім відомо що дівчат, які мають бажання, сили та запал для занять таким видом спорту набагато менше, аніж хлопців, тому і можливостей для демонстрації своїх умінь в них обмаль. З цієї причини і було прийняте рішення щодо участі у цьому чемпіонаті.

Незважаючи на те, що своїх суперниць дівчата побачили вперше і не знали рівня їх майстерності, це ніяким чином не вплинуло на їх результат. Як і раніше вони показали високий рівень своїх навичок та у недовгострокових боях, з оцінками «ваза арі» (пів перемоги) та «іппон» (повна перемога) здобули 2 перших місця.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top