Новости 21 февраля 2017

Первомайська влада знайшла для дачного будівництва АТОшників по 8 соток

Виконання бюджету району, підготовку до командно-штабних навчань та запобігання бездоглядності та безпритульності дітей і підлітків обговорювали 20 лютого учасники розширеної наради з керівниками установ та структурних підрозділів райдержадміністрації під головуванням виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації, першого заступника голови  райдержадміністрації  Сергія Бондаренка. Сьогодні напередодні весни відповідні служби посилено готуються до можливих надзвичайних ситуацій на зразок льодоходу, повені та паводків. Тому вже за тиждень відбудуться командно-штабні навчання щодо дій органів влади та служб цивільного захисту у разі виникнення подібних стихійних лих.

Найближчим часом посилиться контроль за  легалізацією праці на сільгосппідприємствах, дотриманням роботодавцями норм трудового законодавства та виплатою заробітної плати.

З метою запобігання дитячої безпритульності у 2017 році було проведено 3 профілактичних рейди «Діти вулиці» у трьох селах. Обстежено матеріально-побутові умови 55 родин, взято на облік 12 дітей з 6 сімей. На даний час 8 дітей влаштовані та перебувають у Первомайському центрі соціально-психологічної реабілітації, 5 дітей – в Южноукраїнському центрі.

Активізувалася робота по наданню земельних ділянок воїнам АТО. На сьогодні у райдержадміністрації знайдено можливість забезпечення їх ділянками для дачного будівництва по 8 соток тож найближчим часом військовослужбовці Первомайського району отримають гарантовану їм законом землю.

Насамкінець Сергій Бондаренко роздав відповідні доручення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top