На Николаевщине открылся перегрузочный комплекс «БВБ» — инвестпроект группы компаний «ПАЕК»
Главные новости

Ви Людмила Григорівна і ваші посіпаки, виконуєте завдання Кремля по знищенню української нації, — Правий Сектор про зняття прапору УПА

2.1K

Близько місяця тому під час святкування 108-ї річниці з дня народження Степана Бандери первомайські націоналісти встановили червоно-чорний прапор ОУН УПА на даху міського будинку культури. Попри хвилю патріотизму, що вже декілька років триває в Україні, розміщення політичного прапор на державній установі схвалили далеко не всі мешканці міста.

Під час однієї зі спроб зняти прапор мер Первомайська Людмила Дромашко наткнулась на жорсткий супротив та погрози. Націоналісти погрожували вбити людину, яка виконає розпорядження міського голови та зніме прапор ОУН УПА.

Правий Сектор пояснив нащо повісив червоно-чорний стяг на Дім культури. Далі текст без правок:

1 січня 2017 року Українські націоналісти міста Первомайська, воїни Україно-російської війни та волонтери підняли  червоно-чорний стяг  поруч із державним, жовто-блакитним, прапором України.

Ця подія була приурочена 108-ій річниці від дня народження провідника Української нації Степана Андрійовича Бандери.

Метою цього чину було і є:

Відродження українського суспільства у Первомайську, суспільства, яка з часів Катерини Великої було знищене і насильно оросійщене катами українського народу – радянською владою. Виявлення сепаратистсько-налаштованих верств населення у Первомайську, адже сама присутність червоно-чорного стягу діє на сєпарів, як часник на чортів. І найголовніше – постійно нагадувати первомайській громаді про те, що росією в Україні ведеться кровопролитна війна, на якій гинуть українські воїни-захисники, а вони – чиїсь сини, чоловіки, батьки, наші побратими. Що війна та не десь далеко, а зовсім поруч.
Абсолютно всі завдання було досягнено за доволі короткий проміжок  часу:

У Первомайську розгорнулася широка роз’яснювальна кампанія з приводу історичних коренів червоно-чорного прапору та історії України. Виявилося, що 90% респондентів просто не знали справжнього походження стягу та пов’язаних із ним історичних подій, починаючи від часів козацтва, закінчуючи сьогоденням. І це не дивно, адже царська росія, радянська влада і сучасна росія за часи свого існування настільки спаплюжили та оббрехали Україну, символіку, визвольний рух, людей, які приймали у ній участь, що пересічному громадянину важно розібратися і змиритися з тим фактом, що у школі вони вчили не історію України, а пропагандистську художню літературу, спрямовану на винищення Української нації. Абсолютно всі люди після спілкування, усвідомили необхідність Червоно-чорного прапору на будівлі будинку культури як національно-творчого та об’єднуючого українців фактору.

Завдання по виявленню сепаратистсько налаштованих верств населення було виконане, перевершуючи всі сподівання. Виявилося, що мешканці міста не становлять загрозу національній безпеці. Тоді хто ж? Як ви думаєте?

Правильно – наші можновладці, ось найбільша загроза цілісності України. Традиційно цей список очолює стара представниця ригівської банди – Дромашко, яка наче змія на вогнищі звивається при одному погляді на червоно-чорний прапор. А далі все по накатаному сценарію: «карманні» громадські організації самої пані голови (по сумісництву колишні комуністи, поціновувачі російських телеканалів, сталіна, леніна та іншої нечисті) підписалися під зверненням до неї ж про необхідність зняти стяг, назвавши його – Увага! –  ПРАПОРОМ ЯКОЇСЬ ПАРТІЇ. Дивно, як вони ще не написали «фашисти», «хунта», «укри» і далі по списку з методички російської пропаганди. Для мера це був останній шанс позбутися ненависного для неї прапору національно-визвольної боротьби. Адже за будь-яку іншу спробу зняти стяг, за її словами, її хтось вб’є.

Скан-копію цього «доленосного» документу публікуємо:

На сьогодні ряд громадських організацій, волонтерських організацій, учасників АТО,  громадян міста, депутатів висловили свою підтримку щодо доцільності розташування червоно-чорного прапора на даху будинку культури. Скан-копію публікуємо.  Більше того, на наступну сесію, що відбудеться 23 лютого подано проект рішення про затвердження  червоно-чорного прапору на даху будинку культури. То ж побачимо як будуть голосувати депутати.

Коротка історична довідка.

Саме для сєпаріів, ватників, та шанувальників міфічного «рузького міра» хочемо пояснити, хоч це і даремно:

Червоно-чорний прапор це є історичним прапором Українського січового козацтва і датується XVII століттям, а деякі історики вказують на те, що поєднання цих кольорів зустрічалися ще до появи жовто-блакитних. Нажаль указом Катерини Великої козацтво і прапори були знищенні на довгі роки.

Ще здавна червоний та чорний кольори були популярними серед українців. Часто вони відображалися у вишиваному одязі, весільних рушниках, крашанках, писанках, глиняних глечиках. Проте певного ідеологічного значення ці кольори набули завдяки Українським Січовим Стрільцям під час Першої світової війни, адже УСС вишивали свій одяг у цій кольоровій гамі, а також співали пісень про “червоне й чорне”. Нажаль 1916 року  Українські Січові Стрільці теж були знищені вже радянською владою.

У 1920-1930-х роках, футболісти спортового товариства “Україна”, найсильнішої української футбольної команди Галичини, мали червоно-чорний однострій та емблему.

У роки другої світової війни і до 50-х років Червоно-чорний прапор знову відродився з попелу у національній боротьбі за незалежну Україну Організацією Українських Націоналістів ( ОУН ) та Української повстанської армії ( УПА ). На привеликий жаль, радянська влада і тоді знищила українську державу на довгі роки.

Сьогодення, починаючи з 2014 року Червоно-чорний прапор знову став смертельною кісткою у горлі російської ферерації, адже саме під цим прапором захищають українську землю від окупантів як добровольці, так і війської Збройних Сил України. Червоно-чорний прапор є джерелом українського духу, відваги, нескореності, єдності всього народу та наводить непереборний страх на наших ворогів. Чого тільки варта «Візитка Яроша»…

Це лише коротекьна бідбірка історичних фактів, які вказують на те, щоУкраїну напротязі сотень років щоразу зничувала росія, починаючи з часів російських імператорів і до сьогодення. А ще ж були голодомори, війни, червоні террори й іншізлочини спрямовані на знищення українського народу.

То ж, намагаючись знищити Червоно-чорний прапор на будинку культури у Первомайську, ви Людмила Григорівна і ваші посіпаки, виконуєте завдання кремля по знищенню української нації. Це не вперше для України, це вже було. АЛЕ ТАК ВЖЕ НЕ БУДЕ!!!

Слава Нації! Смерть ворогам!!!

43 Комментариев

  1. Сталин

    Февраль 22, 2017 at 3:08 пп

    Каждой бандеряке в жопу по гыляке,каменюку на шиюку и в Бузи утопыты.

    • для правого сектору

      Февраль 22, 2017 at 10:56 пп

      Хотів вам написати як треба з матюками, але все ж таки переборов себе. Ви постійно згадуєте про партію регіонів, кремль, путіна та януковича. Але звертаю вашу увагу на те, що вже 3 роки як майдан минув. На майдані були добрі гасла, правильні промови. Майдан привів тих людей, яких ви хотіли та обрав народ України. Про Крим та Схід України промовчимо. Після майдану народ став не тільки бідним, він вимирає внаслідок бездарних дій нинішньої влади — тарифи вищі ніж пенсії майже в 2 рази, ліки якісні вже недоступні — нас лікують індійськими, пакистанськими та арабськими ліками ви знаєте якої вони якості; вища освіта недоступна; кримінал грабує бідних людей, продукти неякісні. Висловити свою думку неможливо, бо одразу сепаратист та зрадник — можновладці бояться людей. Корупція зашкалює — кредити від МВФ крадуть на рівні адміністрації президента. Рейдерські захвати землі в селян. Тепер питання до вас ПАТРІОТИ чому ви не спитаєте у своїх керівників, президента України, прем*єр міністра України чому немає покращення для простих людей, для ваших батьків, дітей. За що загинула небесна сотня? ХТО ЗА ВСЕ ЦЕ ВІДПОВІСТЬ? Можливо почніть з президента? Тому що Путін так не вбиває як нинішня українська влада. А ви тут скачете вибачте наче дурні. Нічого не зміниться поки в Києві не буде влада для людей. Якщо ви не виступаєте проти нинішньої влади, значить ви також за геноцид, який проводить нинішня влада проти громадян України. Про Дромашко — вона один із кращих міських голів в Україні і це факт. При януковичі всі мери були ЗОБОВ*ЯЗАНІ перебувати в партії регіонів. А створив Партію регіонів Порошенко. Порошенка фабрики по мільярду рублів платять податки агресору за рік. Тому я не розумію вас і ваші неадекватні висловлювання, вибачте на рівні дикунства та примітивізму. Схаменіться, якщо ви справжні патріоти, а не працюйте за 30 срібняків.

      • 450

        Февраль 22, 2017 at 11:19 пп

        Революцию задумывают романтики, осуществляют люди а пользуются ней скоты. Так было, есть и будет до тех пор пока сами люди не осознают что в свете политических течений их просто используют для достижения определённых своих целей. А власти для людей никогда не будет-её просто не существует, власть всегда для избранных. Кстати Дромашко тоже ни чем не отличается от остальных, прогибалась под Яныка, прогибается под Пороха, прийдёт кто то ещё и под него ляжет- это каста приспособленцев во власти, а они ещё хуже, иуды.А вообще то руководителей оценивают не по словам а по делам , шубам, квартирам в Киеве и т.д.

        • козак

          Февраль 23, 2017 at 2:26 пп

          Согласен на 100% !!!

        • Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

          Февраль 23, 2017 at 7:49 пп

          підтримую.

      • Палиця

        Февраль 22, 2017 at 11:28 пп

        Ви вважаєте, що в агресивній формі примушувати переводити фарбу та вішати на кожній гілці прапори, це патріотизм? Ярош збіг з вашого ПС, бо задовбався бути «свадебным генералом».

        • 450

          Февраль 22, 2017 at 11:44 пп

          Я не с Правого Сектора. Я высказываю свои мысли относительно ситуации., и против того чтобы на каждом заборе висели флаги. У нас патриотизм воспринимается немного в извращённой форме. Народ бросается из одной краиности в другую. А истинна как всегда посередине.Вот поэтому так и живём.

          • Палиця

            Февраль 22, 2017 at 11:51 пп

            Та я і не до Вас, а взагалі до тс, вибачте.
            Підсумовуючи- якась розумна людина сказала:
            Люди не делятся на национальности, партии, фракции и религии. Люди делятся на умных и идиотов. А вот идиоты делятся на национальности, партии, фракции и религии.(с)

      • так званій волошиній від 17.06.16.

        Февраль 23, 2017 at 10:05 пп

        А чому Ви не спитаєте?!

    • дроид

      Февраль 22, 2017 at 11:56 пп

      для первомайских «патриотов», гомо- право-секов, свободурков есть название как в фильме — «бесславные ублюдки».

    • козак

      Февраль 23, 2017 at 2:21 пп

      Ты уже как то определись.То ты сталин то чЛенин,а то гитлер.Всем что то в зад пихаешь,а это наводит на мысли о твоей латентности)

      • Ленин

        Февраль 23, 2017 at 3:09 пп

        Диванный Козак,Это не Я!

        • козак

          Февраль 23, 2017 at 3:23 пп

          Сталин это разве не ты?))

          • Ленин

            Февраль 23, 2017 at 3:45 пп

            Нет

  2. Палиця

    Февраль 22, 2017 at 3:31 пп

    Бла бла бла «коротекьна бідбірка » від п’яноі секти

    • УКРАИНА

      Февраль 22, 2017 at 10:22 пп

      Эта кучка гандонов нас называет сектой. Развелось дерьма всякого. Пиздуйте на западную Полякам жопы лизать,задроты. И снимите свою обосранную портянку.
      Увижу с ней в городе забью …….

      • Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

        Февраль 23, 2017 at 10:57 дп

        АхАХа..давай,я постійно з таким прапором їзжу,приходь,лише тявкати у коментах можете ,недобитки комуняцькі 🙂 офіс ПС усі знають прийди туди хЄрой 🙂

        • Украина

          Февраль 23, 2017 at 12:13 пп

          Гавносеки, Ждите скоро к вам птичка залетит 🙂

          • Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

            Февраль 26, 2017 at 10:08 пп

            Я люблю всіляких птичок, нехай залітають, хоч по 5 птичок за один раз. Із задоволенням чекаю! Весна це чудово!

  3. Cправедливость

    Февраль 22, 2017 at 7:33 пп

    Ума на большее не хватило? Путин лично дал распоряжение занялся вашим обосцаным флагом? Вы там гидности обкурились, свиньи?
    Под этими флагами бандеровцы вирезали украинское население. Вы твари будете весеть на этих тряпках!

  4. Палиця

    Февраль 22, 2017 at 11:19 пп

    Кажете, що самі вибрали того Порошенка.. А хто його вибирав? У мене немає жодного знайомого, який за нього голосував. Його вибрали як Травянко у нас в 2013-масяка дромашкович круглов нафєячив:вжух вжух-і, обана!

  5. Ветеран

    Февраль 23, 2017 at 10:10 дп

    Всех нормальных мужиков , с 23 ФЕВРАЛЯ!!!!!!! (Бандеровских жополизов,что на фото , это не касается)

  6. Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

    Февраль 23, 2017 at 10:55 дп

    завжди піднімап Червоно-Чорний прапор у місті,він на місцевих ватників і комуняк недобитих діє дуже цікаво,вони починають корчитись у своєї агонії,захлинатись ядом,таке цікавє дійство,:) і зараз цей прапор вісить і ми бачимо у коментах сичання гадюк 🙂 продовжуйте,залишилось вам не довго 🙂

    • 450

      Февраль 23, 2017 at 12:18 пп

      Не долго это сколько? А то как то задрал этот переходной период. Либо те, либо те. А то вы только поносите друг друга в интернете и оскорбляете. Давайте, делайте что нибудь, на благо Родины .

    • Юлька

      Февраль 23, 2017 at 12:27 пп

      Ты думаешь что вы гордость Украины? Вы на сегодняшний день в Европе считаетесь бандитско-террористической организацией даже не включая Россию.
      Вы группа кончаных людей с образованием 3 класса . Хотите уважения езжайте в Киев и разгребите то что вы заварили 3 года назад. Вот тогда вам будет респект а пока вы стадо баранов.

      • 8

        Февраль 23, 2017 at 1:01 пп

        Ну он хоть что то пытается изменить в этой блядской стране, а ты только пиздиш кто где кем считается. Обзываешь кого то людьми с образованием в 3 класса, а сама писать не умееш, в слове хуй три ошибки. За собой смотри.

        • Александр

          Февраль 23, 2017 at 3:53 пп

          «Что-то изменить» — это что? Флаг повесить? Сильно, сильно. То-то я смотрю как за время пока он висел жизнь налаживаться начала… Хотя всё ок. Пока мы тут флаги обсуждаем ребята в Киеве делают своё дело.

          • Ленин

            Февраль 23, 2017 at 3:56 пп

            100% !!!!!!

    • Палиця

      Февраль 24, 2017 at 11:26 пп

      Вважаю, що було б ще більше патріотично, щоб ваш чемпіон по літр-болу -шрам -сам запер свою жирну дупу на дах тої споруди у вигляді серпа та молоту, для встановлення чорно\червоного опудала. А ми би всі на таку честь безоплатно дузлили каву від його генделів!

  7. горожанин

    Февраль 23, 2017 at 5:45 пп

    кучка ублюдков возомнила себя патриотами города и страны, вместо того что бы найти что то общее что объединит людей в городе они несут только смуту и раскол навязыванием своих идеалов.популисты и балаболы, а в АТО из них них никто и не был, конечно проще макароны и тушенку отвезти солдатам на собранные деньги, при этом украсть себе и ходить и кричать как они нас от путина спасают, что то не видно среди них людей которые действительно воевали, собралась кучка придурков, одному уже челюху сломали, остальные на очереди

  8. Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

    Февраль 23, 2017 at 7:52 пп

    Ну що сьогодні була сесія,там були червно-чорні прапори,а сєпари та комунятські недобитки ще досі ниють в коментах 🙂 а прапори будуть висіти у місті і тепер легально по рішенню сесії,так шо запасайтесь валідолом сепаратюги червоно-чорних тепер у місті буде дуже багато…:)

    • горожанин

      Февраль 23, 2017 at 10:33 пп

      запомни урод- смеется тот кто смеется последний, в Великую Отечественную бандеровцев подчилили, и вас мразей бандеровских жополизов зачистят. просто всему свое время. потерпите фашисты немного еще осталось.

    • Наталія

      Февраль 24, 2017 at 12:45 дп

      І я такої ж думки…

  9. Ленин

    Февраль 23, 2017 at 8:06 пп

    Хоть будет чем сандалики детям вытирать:)

  10. агент ленина

    Февраль 23, 2017 at 10:37 пп

    а вот интересно, а что это «великий укр» и «патриот», а проще говоря «Шрам» на свои кофемобили(где кофе кстати дрянь как и сам хозяин) флаг красно-черный не весит? или боится что бурду его вообще перестанут пить?)))

  11. Ант119

    Февраль 24, 2017 at 8:37 дп

    Там где начинаются разговоры про патриотизм крутятся большие деньги.

  12. Ант119

    Февраль 24, 2017 at 8:47 дп

    Читаю, тут один патриот пишет комуняки недобитi. Как же ты,сука,не уважаешь наших пенсионеров,а ведь это те, кто за тебя,тварь бездушная,отдавал жизнь на фронте. А по поводу казаков скажу,они воевали на стороне того,кто платил золотом,за Россию,Поляков и т.д.,только про такие факты почему-то молчите.

  13. Анаконда

    Февраль 24, 2017 at 7:40 пп

    На фото не те люди на которых надо равняться. Это перевертыши,прийдет другая власть-переоденутся….

  14. Аля.

    Февраль 24, 2017 at 11:48 пп

    ИМХО: Всех тех, кто здесь с пеной у рта выражает своё недовольство вывешиванию бЭндеровского флага, считаю чмошниками. Считать их таковыми буду до тех пор, пока флаг висит. Снять-то его оттуда труда не составляет…

    • Палиця

      Февраль 25, 2017 at 12:07 дп

      Дадада,Аля) усё понятно- ты не подстрекатель, ты просто долбл#бка)) как только трАпочку сдует ветром-гран мерси уважать несознательных и не считать чмошниками. Желательно орально))

      • Аля.

        Февраль 25, 2017 at 10:23 пп

        Пиши адрес — приеду.

  15. Андрей

    Февраль 28, 2017 at 1:01 пп

    Все будет нормально, Боже не оставит. И те кто предал пямять своих прадедов за все ответит.

  16. Читач

    Март 2, 2017 at 2:21 пп

    Прапор встановлюється на будівлі для того, щоб продемонструвати, що в цій будівлі діють правила тієї держави чи організації, якій цей прапор належить, й уповноважені даною державою чи організацією особи несуть відповідльність за все, що відбувається в цій будівлі. Простіше кажучи, якщо над будівлею посольства флаг іншої держави, то всередині посольства діють закони саме цієї держави. Це стосується також кораблів, літаків тощо. Мене цікавить, чи усвідомлює ПС тепер свою відповідальність за все, що відбувається в Будинку культури? Хто відповідатиме, якщо в Будинку культури відбуватиметься щось протиправне? ПС?