Новости 24 февраля 2017

У випадку надзвичайної ситуації Первомайськ має прийняти 40 тис. южноукраїнців

22 лютого 2017 року під головуванням заступника Первомайського міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої відбулась нарада з питання «Про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16 липня 2016 року №221-р «Про визначення безпечних районів для розміщення евакуйованого населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Згідно плану приймання та розміщення евакуйованого населення місто Первомайськ в разі необхідності повинно прийняти та розмістити 40000 осіб з міста Южноукраїнська та прилеглих районів. Евакоприймальні пункти заплановано розгорнути в закладах освіти та культури. Заклади медичної галузі повинні будуть розгорнути польовий шпиталь.

Під час наради до відома присутніх були доведені вимоги та стан виконання в місті нормативних та розпорядчих документів органів влади з питань розміщення евакуйованого населення. Учасники наради обговорили існуючі проблеми у сфері розміщення евакуйованого населення на об’єктах міста, а також визначили завдання щодо реалізації заходів, спрямованих на забезпечення готовності об’єктів, на базі яких розгортатимуться збірні та приймальні пункти евакуації, до розміщення в них евакуйованого населення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top