Новости 24 февраля 2017

У Первомайську проведуть конкурс перевізників на автобусних маршрутах

22 лютого 2017 року під головуванням заступника Первомайського міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулось засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автомобільному транспорті в місті Первомайську.

Під час засідання члени конкурсного комітету заслухали інформацію керівника робочого органу, комунального підприємства Первомайської міської ради «Управління пасажирських перевезень» С.Тофана щодо попереднього аналізу документів (вмісту пакетів №№1), наданих перевізниками – претендентами для участі у конкурсі на здобуття права перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті. Присутні також розглянули звернення депутата Первомайської міської ради О.Іванченко щодо внесення змін до графіків руху пасажирського автомобільного транспорту (маршрут №113 «Котеджі – Грензавод».

Слід зазначити, що безпосередньо конкурс на здобуття права перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті запланований на 28 лютого поточного року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top