Новости

У Первомайську проведуть конкурс перевізників на автобусних маршрутах

824

22 лютого 2017 року під головуванням заступника Первомайського міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулось засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автомобільному транспорті в місті Первомайську.

Під час засідання члени конкурсного комітету заслухали інформацію керівника робочого органу, комунального підприємства Первомайської міської ради «Управління пасажирських перевезень» С.Тофана щодо попереднього аналізу документів (вмісту пакетів №№1), наданих перевізниками – претендентами для участі у конкурсі на здобуття права перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті. Присутні також розглянули звернення депутата Первомайської міської ради О.Іванченко щодо внесення змін до графіків руху пасажирського автомобільного транспорту (маршрут №113 «Котеджі – Грензавод».

Слід зазначити, що безпосередньо конкурс на здобуття права перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті запланований на 28 лютого поточного року.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска