Новости 26 февраля 2017

Первомайськ переходить на індивідуальну систему опалення

У п’ятницю, 24 лютого, заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів взяв участь у селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з питань проходження опалювального сезону 2016-2017 років, а також щодо стану розрахунків за спожиті енергоносії.

Як було зазначено під час наради, опалювальний сезон на Миколаївщині проходить в плановому штатному режимі.

Цього тижня, на 11-й сесії Миколаївської обласної ради депутати прийняли рішення про передачу майнового комплексу обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» до комунальної власності  міста Миколаєва.

Місцеві ради Очакова та Первомайська прийняли рішення про перехід на індивідуальну систему опалення. Так, вже до початку наступного опалювального сезону планується повністю перевести ці міста на автономне опалення. Станом на сьогодні у вказаних містах бюджетна сфера майже повністю переведена на автономні системи опалення, при цьому в м.Первомайську – це електроопалення, а в м.Очакові – це тверде паливо, в тому числі і біопаливо.

3 Комментариев

 1. Гантрополог

  Февраль 26, 2017 at 10:40 пп

  Ще рік-два такого «талановитого, людськолюблячого управління країною» так у жебракуючого населення нашого пробудяться біомеханізми організьмів, які мали наші стародавні пращурі печерних часів.
  Тіла покриються густою шерстю з підшерстком, відростуть ікла, почнемо займатись розшуками печер підземних — там тепліш.Годуватись перейдемо на підніжний корм.Плодитись будемо як кролі у норах.Щодо полігамії то вона й зара у нас не проблема.
  А от гомиків мабуть у голодну пору таки доведеться з’їсти.

 2. Ден

  Февраль 27, 2017 at 12:57 дп

  Похуй, скачем дальше

  • огоого ого

   Февраль 27, 2017 at 10:05 дп

   В iнтернетi дивився росiйське — там Ковтун так розпинаеться -каже шо все у нас добре,та квартплата нормальна, «тiлькi заважае сусiд агрессор» може у нього добре, бо купив квартиру у агресора у москвi ……………

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top