Новости

В Первомайске «узаконили» красно-черные флаги на доме культуры и в сквере Героев Небесной Сотни [ВИДЕО]

1.8K

Депутаты Первомайского городского совета на сессии 23 февраля проголосовали за размещение красно-черных флагов на доме культуры и в сквере Героев Небесной Сотни. Об этом в соцсети Facebook написал депутат Михаил Медвечук.

Депутат отмечает, что городско совет утвердил решение о размещении красно-черного флага, как символа освободительной борьбы украинского народа, в центре города на городском доме культуры и в сквере Героев Небесной Сотни.

Напомним, что вопрос возник в связи с тем, что первомайские националисты в честь дня рождения Степана Бандеры 1 января подняли над городским домом культуры красно-черные флаги. При этом, мэр города Людмила Дромашко сообщила, что во время одной из попыток снять флаг наткнулась на жесткое сопротивление и угрозы, вплоть до убийства человека, который выполнит распоряжение городского головы и снимет флаг ОУН УПА.

Медвечук заявил, что местная власть пытается «бороться» с красно-черным флагом, кулуарно утверждая размещения на всех флагштоках государственного флага Украины.

https://www.youtube.com/watch?v=_daUUYO6xQo
Депутат-оппозиционер Василий Мосякин отметил, что это исторические черты государства и в красно-черном флаге ничего страшного нет.

Он что мешает сегодня кому-то? Он не мешает. Он был установлен теми ребятами, которые воевали. Если бы тут было нарушение закона, правоохранительные органы должны были бы среагировать, — сказал Мосякин.

Стоит отметить, что данный вопрос не вызвал особых дискуссий в горсовете и 22 депутата проголосовали за размещение красно-черных флагов в Первомайске.

18 Комментариев

  1. огоого ого

    Февраль 27, 2017 at 12:27 пп

    Оно по боку якiй прапор
    — хоча тi хто його цiпляв сподiвалися на «боягуцьтво або повагу!» мешканцiв
    — а воно так набридло всiм шо воно таке щось нiкчемне.
    нiхто голову туди не задира,
    а всi турбуються як та за що заплатити ЖКХ
    — може тi, хто все те затiяв — допоможуть населенню ………

    • огоого ого

      Февраль 27, 2017 at 12:33 пп

      мабуть треба до того пузатого на iномарцi , якiй поставив памьятник небесноi сотнi, де вiн взяв кошти?

  2. огоого ого

    Февраль 27, 2017 at 12:36 пп

    «как символа освободительной борьбы украинского народа» ?????????? а вiд кого народ освободили ?????

  3. Кожна Швачка

    Февраль 27, 2017 at 12:56 пп

    От хитрі ті патрійоти шо «воювали в зоні ато», а чи справді чи начебто, то невідомо. Почепили саме зшиті у одне полотно чорний колір і червоний.
    А якби ту матерію повішали окремими клаптями чорний окремо та червоний окремо то вийшло би що то є символи бандито-піратський і більшовицько-москальський.
    От тепер и розгадуй шо то за прапор такий чорно — червоний. Про шо то вони ото натякають ті патрійоти.І чого таке скромне повідомлення про вивішення того прапору на Будинку Культури, коли то є будівля владного адміністративного призначення, а Будинок культури, то лише частина будівлі з такою назвою. От і виходить знову брешете нацики-маніпулятори.

  4. Кожна Швачка

    Февраль 27, 2017 at 1:32 пп

    А Василько Масякін чого так саме виступає, бо цілком зрозуміло, що непокоїться за свій бізнес.
    Не хоче щоби ті «Коцапче по тебе прийде Бандера» влаштували йому МЧСну ституацію — «Червоний Півень».
    Або ситуацію для швидкої допомоги — «Йшов, послизнувся, впав … та й не прийшов до тями».
    Але якби то не було, а от ті смолоскипні вештання містом театралізованими групками, прапорці, націокоменти в Первомайській Інфі, то все ознаки шо пошесть фашистська по місту розповзається, як і по Україні взагалі.
    Про це вже і ЕСи, і окремі політики Польші, і Ізраелю і інші, висловлюються.
    У Німеччині до влади також у свій (фашистський час) різна безграмотна, агресивна нечисть за підтримки майновитих панів доривалась.Чим закінчилось в Німеччині — відомо.
    Чим закінчиться у нас — прогнозовано.
    А щодо Мишка — свободівця, то дивного нічого й немає.
    Ще нещодавно він все пропагував релігійні сектанські ідеї та філософії. Сьогодні вже політичного змісту, бо зрозумів що на першому захопленні далеко не поїдеш, не актуально та занадто вже тих релігійних агітаторів у місті у свій час розвелось.
    А на політичній стезі можна щось і викаламутити в тому числі карьєрне та матерьяльне.
    На АТОвській можна було також щось вимутити, але стрьомно. Туди не дуже хочеться, бо там можна хоча й героєм стати, але не виключено, що й посмертно.
    І не тільки такий «патрійот» туди на АТО, не пішов, а й багато інших з таких же «борців» наших місцевих. Хоча зараз туди знову оголошений призов та й сама обстановка в тих краях України вимагає дійсного героїзму та патріотизму.
    В Києві таких патрійотів ще більше та фінансів їм підкидують під різні «активистські» заходи та акції.
    Може й нашим щось перепадає, але хто ж про те з «борців» зізнається.

    • Михаил

      Март 1, 2017 at 10:45 дп

      Там помимо Хруща еще и пропойца Ельцин с компанией наваял. Если бы в 91-г в Беловежской не замутили бы три урода грабеж — была б одна страна за которую весь народ голосовал. Да и вообще вся история/география с 18 года раком встала — доприсоединялись и доперераспределялись. Если начать копать — ой куда зайдешь и НиколашкаII и Керенский и много кто еще — все свою лепту внесли.

  5. горожанин

    Февраль 27, 2017 at 7:31 пп

    скоро снимут. 90% горожан ждут русский мир. скоро освободим весь юго-восток от бандерской нечисти. да и освобожать наверно и не прийдется. Путин с Трапмом все порешают, а холуям укробандеровски просто указания дадут и они выполнят, а кто выделыватся будет- в расход.

  6. Ленін

    Февраль 27, 2017 at 9:13 пп

    Прапор повісили — заживем, будем мати за що їсти, комуналку платити по Європі їздити. Скоро буде безвіз. Питання не до прапора,а до тих людей що ним гордяться. Якщо це історія, то навіщо руйнувати пам’ятники, символіку СРСР,витрачати купу грошей на перейменування вулиць, споруд, парків… Медведчук, Шарій, Мосякін ви стали депутами щоб прапор повісити? Займіться краще благоустроєм міста, зробіть щоб кожен житель міста міг напитися чистої води, а не болота тощо. Дармоїди просто ви,як не розвалити то перейменувати.

  7. Из АТО

    Февраль 27, 2017 at 9:38 пп

    Флаг будет висеть пока его не снимут те кто повесил. Смеритесь сепары.

    • Поллак

      Февраль 27, 2017 at 10:32 пп

      Згадується один анекдот 1945 року випуску.
      Кінець війни.Червона Армія вже на території Німеччини, Гітлер бігає по бункеру з кутка в куток і зупиняється біля свого портрету що на стіні.
      Довго дивиться, розмірковує та потім питає: «Адольфе, Адольфе, що ж тепер з нами буде, що буде !!!!????».
      А той спокійнісінько: «Що буде, що буде …. мене знімуть, а тебе повісять».
      Анекдот звичайно, але історично повчальний для всіх.

    • Ленін

      Февраль 27, 2017 at 10:40 пп

      По- перше я не «сепер». А по-друге, якщо він ще трохи повисить, а ви побудете в АТО (ваше АТО переросло в великомасштабну війну), то такої країни, як Україна може й не стати. З вашим приходом Україна стає все бідніша і бідніша. Віддали Крим, втратили Донбас, що далі на черзі?

      • Из АТО

        Февраль 27, 2017 at 11:01 пп

        А ты хуйло не пизди а бери ствол и к нам помогать. Посмотрим на что способен, теоретик хуев.Другой страны у нас нет и не будет- бороться надо за эту. А в стране проблемы не из за того что мы пришли , а , из за того что вы ПИДАРЫ ещё не свалили.

        • Ленін

          Февраль 27, 2017 at 11:16 пп

          Будеш ти скоро валити в ліс. Так,як це робили бендерівці.

          • Из АТО

            Февраль 27, 2017 at 11:30 пп

            Возможно. Но из леса ямы , ещё многих, таких как ты пидар гнойный, достанем .пока вы пиздите в интернете- вы живёте. как только проявитесь-хана. Да и в инете мы вас скоро вычеслять будем. А мы не менты- в суд не поведём.

          • Михаил

            Февраль 28, 2017 at 5:37 пп

            Тута типа «из АТО» грозится с ямы убивать — думаю практика товарища Сталина по выкорчёвыванию бандеровской мрази из схронов не утеряна, а с учетом чеченского и сирийского опыта еще и приумножена. Так что мил человек «из АТО» рекомендую схрон начинать копать прямо сейчас и лучше где-нибудь поближе к канадской границе. Там пока зона подконтрольная США и Канады — они сами с такими разберутся за неуплату налогов на землю. Есть правда второй варант — добровольное признание и трудолюбивое лесозаготовление где-нибудь под Магаданом, или на строительстве ж/д на Якутск.

  8. Крейдман

    Февраль 27, 2017 at 10:20 пп

    Один місцевий народний філософ, якось ось нещодавно висловився:
    «А до речі з тією декомунізацією, ініційованою її «ідіотологами», «поліотологами» та виконавцями, взагалі не зовсім для них зручність, а навпаки хрінність чи х..ня і халепа, виходить.
    Бо ж за їх вумними висновками виходить, чи вже вийшло, що ті комуняки все, що не робили, то воно все зле та злочинне було.
    От і виходить, що найголовніший «комуняка» кукурузний Цар МИКИТА у 1954 році, не то сам, не то у змові з такими ж, таки злочинно, виходить, все своє теє комуняцьке творив.
    А одним із таких творінь була й передача зі складу РСФСРу чи інших потерпілиї від комуняк країн, до УРСРу різних територій.
    От і Західні обміни земель українських на пільські, і відання Криму у власність чи у суверенітет з РСФСРу до УРСРу, і відвоювання та приєднання Західної України до УРСРу у 39-році, і приєднання Прибалтнутних міні країн та інше різне було комуняцько-злочинними діями.
    От за логікою декомунізаторів треба те все визнати злочинними діями та повернути в історичні параметри, тим паче, що деяке було таки дійсно виконане не за результатами ВВВ чи Другої Світової, як визнаване Світом переможців».

    От і виходить, що ж тепер наші декомунізатори заспівають? Так захопились тими декомунізаціями, що дров таки наламали.
    Слава Богу, що ображені та потерпілі від тих комуняцьких дій люди та країни не розмірковують як той наш місцевий оригінал політфілософівського профілю.
    Але Польша здається останнім часом розмірковують вже саме так.
    Та й Угорщина і Румунія не збоку залишаються і на Закарпаття та Прикарпаття натякають.

  9. Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

    Февраль 28, 2017 at 9:48 дп

    я хочу нагадати скільки вою і злості було по поводу члЄніна коли його знімали,ціла банда захисників кричали «мі нє дадім…» і що ? ось відео https://www.youtube.com/watch?v=N9zkJwQnBYQ просто поржать 🙂 так само і з червоно-чорним,поплюйте ядом у монітор і здохніть від злості,але прапори будуть там висіти 🙂

    • огоого ого