Новости

Первомайський суд вирішив суворо не карати домушника-смердючку, що впав у вигрібну яму

1.0K

В Первомайську оголосили вирок крадію-смердючці, що з повними кишенями золота втрапив до вигрібної ями. Інцидент стався ще 28 листопада.Чоловік, перебуваючи у с. Степківка, Первомайського району Миколаївської області, проходячи біля будинку вирішив вчинити краджку. Виконуючи задумане, близько 22:30 год. в той же день він через хвіртку проник на територію домоволодіння.

Підійшовши до житлового будинку, він побачив, що ключ до вхідних дверей у будинок вставлений у замок із зовнішнього боку. Відчинивши двері, зловмисник проник до будинку. Скориставшись тим, що ніхто за його діями не спостерігає, чоловік таємно викрав золоті прикраси, які були в шкатулці та мобільний телефон марки «LG». З викраденими речами домушник підійшов до вікна. Розуміючи, що його дії носять протиправний характер, намагаючись втекти і залишитись непоміченим, він виліз з будинку через вікно. Але при спробі втечі з місця злочину перечепився та впав у вигрібну яму, де був знайдений та затриманий власниками будинку.

Своїми протиправними умисними діями чоловік завдав потерпілим матеріальних збитків на загальну суму 25 570 грн.

Допитаний в судовому засіданні підсудний повністю визнав себе винним у вчиненні зазначеного злочину, в скоєному щиро розкаюється.

Суд вирішив визнати зловмисника винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185 КК України і призначити йому покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України у вигляді позбавлення волі строком 1 (один) рік 6 (шість) місяців. Зарахувати у строк відбуття покарання обвинуваченому ОСОБА_3 строк його затримання в порядку ст. 208 КПК 29 та 30 листопада 2016 року на підставі ч. 5 ст. 72 КК України з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска