Новости

Первомайські студенти хочуть створити молодіжний центр [ФОТО]

926

Студентство Первомайська ініціюватиме створення молодіжного центру та спільні молодіжні акції. Таке рішення було прийняте під час спільних зборів, які були ініційовані студентським парламентом Первомайського політехнічного інституту НУК ім. ад. Макарова та відділом по роботі з молоддю й міжнародних програм. На зустріч прибули представники усіх функціонуючих у місті вищих навчальних закладів, коледжів та професійно – технічного ліцею. Усього було два десятки молодих людей. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала Наталя Клименко.

Вони обговорили нагальні молодіжні питання, серед яких створення молодіжного центру стало ключовим. Студентство реально бажає змінити життя в місті на краще і відносить себе до рушійної сили, здатної на конкретні корисні справи.

При допомозі центру вони мріють відновити в місті кращі молодіжні традиції та започаткувати нові. Проекти стосуються практично усіх галузей – від соціально-економічної до освітянської та культурної – спортивної.

Свій перший спільний проект студенти налаштовані присвятити Дню народження Тараса Шевченка. Прийнято рішення долучитися до Всеукраїнського флеш-мобу, який пройде 9-го Березня біля пам’ятника Шевченка о 15.30. Спочатку молодь читатиме улюблені твори Шевченка, а о 16.00 разом з усією Україною декламуватиме поезію Кобзаря «Мені однаково».

Серед перших важливих подій також ініційована акція «Чистий Первомайськ» та «Молодь Первомайська за мир». Багато пропозицій звучало щодо спортивного життя та дозвілля молоді. Словом, початок покладено. Сподіваємося, що молоді люди не розгублять свій запал, і на перспективу досягнуть своїх цілей.
Дякуємо Дмитру Малішевському за приміщення, де молодь мала змогу зібратися та за смаколики.

1 Комментарий

 1. Аполлоній

  Март 2, 2017 at 8:20 пп

  Щоби там хтось з молодьної тематики не започатковував нічого без Тимури Глушака з того не вийде.
  Це його «парафія» і «парафіяне».
  А оті смаколики якісь (чорт зна що то за слово таке і звідки, але щось нагадує «медебейцелики»), що на ту акцію кимось надані, то не основне та вирішальне.
  ГОЛОВНЕ — це интузіазм куратора молодьожі, яким вже кілька міроприємств по молодьожнім питанням багато вже зроблено.
  Від «Нічного Адмірала» — до он останнього, що вчора писали, а сьогодні щось вже не рекламується в Первомайській Інфі, конкурсу «Міссів Первомайська».
  Тож не відбирайте хліб у першопроходця терри «Ходонини по молодь», не отбирайте авторцтво у нього на розробку молодьної копалини.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска