Новости

Через погрози матері АТОшника, Дромашко викликала на нараду заступників прокурора та начальника поліції

1.1K

27 лютого 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась нарада з приводу звернення громадянки міста, матері бійця АТО О.Подолян до Генеральної Прокуратури України в зв’язку з погрозами та залякуванням її сусідами М.Білокуром та О.Новіцьким.

З огляду на те, що громадянка О.Подолян не зверталась до міського голови із даного питання, з метою отримання достовірної інформації та вжиття відповідних заходів, Людмила Григорівна скликала нараду за участю першого заступника керівника Первомайської місцевої прокуратури В.Боровського, в.о. заступника начальника Первомайського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області З.Насірова, голови квартального комітету №8 Н.Козоріз, де проживає постраждала.

Представники правоохоронних органів проінформували, що на даний час відкриті кримінальні провадження, справа передана до Первомайської місцевої прокуратури, проводяться слідство та здійснюються необхідні експертизи.

З метою недопущення загострення ситуації Первомайському відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області рекомендовано постійно відстежувати стан справ щодо сім’ї Олени Подолян, провести профілактичні бесіди з М.Білокуром  та О.Новіцьким щодо недопущення погроз сім’ї вищезгаданої громадянки та юридичної відповідальності за вчинення протиправних дій.

Також Первомайському відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області та Первомайській місцевій прокуратурі рекомендовано постійно інформувати міського голову щодо стану справ.

Раніше ми вже повідомляли, що Прокуратура займеться погрозами матері АТОшника з Первомайська.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска