Новости

Первомайським ліцеїстам розповідали про протидію торгівлі людьми в Україні

704

28 лютого 2017 року для студентів Первомайського професійного промислового ліцею міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено соціально-профілактичні заходи на теми: «Протидія торгівлі людьми в Україні», «Здоровий спосіб життя».

Торгівля людьми – сучасне рабство. Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми – незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Жінки та чоловіки стають жертвами сексуальної та трудової експлуатації. Дітей змушують красти, жебракувати, використовують для проституції, виготовлення порнографічної продукції, з метою вилучення органів.

Останніми роками фіксується все більше випадків торгівлі чоловіками з метою трудової експлуатації в різних країнах, серед яких Російська Федерація, Польща, Чеська Республіка, Італія та інші.

В заході взяли участь 36 осіб.

1 Комментарий

  1. ПеТеВу

    Март 3, 2017 at 12:14 пп

    А сльози ж то крокодилячі, з боку влади.
    Ви дайте тим випускникам учбових закладів роботу, зарплату, житло, щоб вони у раби за кордон не подавались.
    А то щось ваш цей профілактичний захід більш змахує на підказку молодим де можна заробити особливо — проституція, порносудії,крадіжки, жебрацтво. А Нарко чогось пропустили, хоча в цьому вже нагадувань й не потрібно наверно, і у нас, і по всій Україні.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска